Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tenerifén mennyire lehet...

Tenerifén mennyire lehet "csövesként" boldogulni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy lemegyek és bár lesz tartalék pénzem főleg sátorozok, meg függőágyban alszom, meg ilyen alternatív közösségeket keresek fel. Esetleg az erdőben építek egy kunyhót, vagy ha sikerül valamiből pénzt szereznem bérelek szobát valahol.

De elsősorban "csövesként" mennék ki aztán meglátjuk mit tudok összehozni. Max hazajövök.

Arra is gondoltam, hogy kinézek magamnak egy kis részt az erdőben és oda ültetek mindenféle ehető növényt.


2015. nov. 4. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha lesz pénzed kajára, akkor szerintem túl lehet élni, bár nem hangzik valami nyerő ötletnek.... Azért egy jó hálózsák kell, mert éjszaka igen csak lemehet a hőmérséklet.

Arra készülj, hogy ha feltűnően csinálod, akkor problémád lesz a hatóságokkal és előbb-utóbb kitoloncolnak az országból, hiába EU.


Én a helyedben inkább keresnék valami önkéntes munkát pl egy farmon és akkor a szállás, étkezés meg van oldva.

2015. nov. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megfagyni nem fogsz, de éjjelente fázni igen.

Tenerifén láttam hajléktalanokat, láttam elhagyott helyen alvó szegény embert, de ez nem jellemző.


Arra nem gondoltál még, hogy valami tisztességes munkát vállalj? Szemetet hordjál, hajat vágjál, vagy felszolgálj? Esetleg nyelvet tanulj???

Ugye beszéled a spanyolt?

2015. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cimbora,te túl sokat nézted a Discovery-n. Bear Grylls-A túlélés rörvényei sorozatot!!!
2015. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Spanyolul nem beszélek, mindenképp dolgoznék.

Van aki amúgy jurtában él magyarországon, Jurtát tenerifén is fel lehet állítani.

2015. nov. 5. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak én érzem a paradoxont?!?!
2015. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Spanyolul nem beszélek, mindenképp dolgoznék"
2015. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Angolul beszélek.

Talán találnék olyan munkát, ahol nem nagyon kell tudni megszólalni, nem? Takarítás, stb.

2015. nov. 5. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt a baj már nem kevés ahogy látom....de tudod mit!Sok sikert!!
2015. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!