Kezdőoldal » Utazás » Európa » A One Diretion 2015 decemberbe...

A One Diretion 2015 decemberben megy turnéra vagy Londonba lesz?

Figyelt kérdés
Mert decemberben megyek Londonba és ha ott lesznek találkozni szeretnék velük nagyon és még azt hogy hol szoktak lenni inkább azaz merre hogy találkoznék velük. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 8. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit utananeztem neked, ugy lattam, hogy egyelöre okt 30 volt az utolso koncertdatum, vagyis nem lesz turne. Hogy hol talalkozhatnal velük... London azert eleg nagy varos am :) Ezen kivül ketlem, hogy itt barki is tudna, hogy a One Direction tagja merre szoktak logni szabadidejükben... De azert hajra! :)
2015. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
A kék osztriga bárba biztos ellátogatnak. Azt meg könnyű megtalálni csak keresd a szivárványos zászlót ;)
2015. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2

Csak Louis és Harry meleg:D:D:D

2015. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs szerencséd, október 31-én fejezték be a turnét, legközelebb pedig várhatóan 2017-ben lesz csak új turné. De ha akkora nagy rajongó lennél, ennyit csak tudnál...
2015. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!