Kezdőoldal » Utazás » Európa » Idén 2015. be mettől meddig...

Idén 2015. be mettől meddig tart az OKTOBERFEST?

Figyelt kérdés
Még arra lennék kíváncsi milyen (szórakozási) lehetőségek vannak ott,kb.milyen árak és éjszaka is megy a fesztivál?

2015. aug. 25. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Google a barátod.

Szeptember 19.-től október 4.-ig tart.

Egy sör átlagban €10.30 [link]

2015. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Müncheni festivál a legismertebb, így oda szerintem már most nem tudsz szobát foglalni.

Szorakozási lehetöség megállás nélkül, mert ez egy fesztivál. Ami egy vidámparkban elöfordulhat az itt sokszorosában van, a célba lövés/dobástol az oriási körhintákon át a mindenféle hullámvasutakik, minden. Minden nagy sörgyárnak van egy óriási sörsátra amik több ezer embert fogadnak be, itt literes kancsokba szolgálják az ételeket, és esténként élözene van.

Rengeteg pénzt kell vinni, ha tényleg sokmindent kiakarsz probálni.


De ha ezt az élményt akarod, de talán kevesebb tömeggel(habár sokkal nem kevesebb) akkor a stuttgarti fesztiválra mész. Az a második legnagyobb. Mi itt többször voltunk, és habár a tömeg oriási de ugyan az mint a müncheni.

2015. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Éjszaka is megy a fesztivál amúgy?

2015. aug. 26. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 20 évvel ezelőtt voltam először,most megint megyek .Már akkor is nagy buli volt,de azóta biztos sokkal nagyobb a fesztivál!
2015. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!