Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki segítene online foglalá...

Valaki segítene online foglalásban? Lutontól szeretnék buszjegyet lefoglalni a fővárosba, de nem tudom, melyik jegyet válasszam a green line-nal.

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz? A 757-esre kell jegyet venned.
2015. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fizetési feltételeket nem tudom, mert azt nem részletezi. Hogyan tudok fizetni, ha online rendelem meg a busz jegyeket?
2015. nov. 15. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetesen bankkártyával.
2015. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

akkor is tudok fizetni, ha magyar bankszámla számom van?

A fizetendő összeget pedig átváltják mai árfolyamon fontra, hogyan van ez?

2015. nov. 15. 12:41
 5/10 A kérdező kommentje:
úgy értem fontról forintra váltják a fizetendő összeget :-) hogy tudjak magyar forintban is fizetni...
2015. nov. 15. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudsz. Egyszerűen megadod a kártyaszámod és az egyéb adatokat, és a kifizetett font összeget majd forintban vonják le a számládról.
2015. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sikerült, köszi szépen :-)
2015. nov. 15. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegig sem olvasom a valaszokat, mert folosleges 5 ev alatt, mar becsukva tudom az utat. Kedves kerdezo, jobban jarsz az A1-es jarattal a National Expressel. Az van egybol a kijaratnal. A green line 757 es jarat, most hatterbe szorult, de ha megis azzal szeretnel menni, az a 7-es bayrol megy. Onnan fogod tudni, hogy ha kijossz a repterrol es sok ember van egy helyen, na az nem a tied, neked hatra kell menni! Regen egy kis buszra kellett felszalni, az elvitt egy lerakatig, ott atraktak a 757re es ugy go.
2015. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már megvette a jegyet a 757-esre...
2015. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is a válaszokat:) Már tényleg megvettem, sőt már haza is jöttem sajnos:(


A busszal jó tapasztalatom volt. Odafelé nem kellett rá sokat várni, időben is indultunk, visszafelé viszont hamarabb indult a busz, szóval ha pont időben értem volna a megállóhoz, lekéstem volna.

2015. nov. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!