Kezdőoldal » Utazás » Európa » Online wizzaires beszállókárty...

Online wizzaires beszállókártya nyomtatásánál normális, hogy a kinyomtatandó oldal közepén ott vannak a wizzaires netes reklámok?

Figyelt kérdés

Tehát ott vagyok a megfelelő oldalon, az online utasfelvételnél, rákattintok a "Beszállókártya nyomtatása"-ra. Az oldalon ami bejön pedig ott van jó néhány adat (vonalkód, név, útlevél azonosító, ülés, járattal kapcsolatos információk stb.) felül, alul az "airline copy" alatt szintén vonalkód stb. Csak éppen középen meg ott van 3 wizzaires online reklám.


Másik ehhez kapcsolód kérdés, hogy olvastam az online utasfelvételi útmutatóban, hogy lennie kéne valahol „PDF beszállókártya nyomtatása” opciónak (pdf-ben gondolom nem lennének benne a reklámok) ez az opció megszűnt vagy csak én nem találom?



2015. máj. 11. 14:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy rossz helyre írtam a kérdést... A "repülés, repülőjegyek" kategóriába akartam.
2015. máj. 11. 14:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális, a PDF-ben is voltak korábban.
2015. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mtke válasza:
Utolsó nyomatatasnal nekem is oda nyomtatta nincs vele gond elfogadjak
2015. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. máj. 11. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hadd fogyjon a tintad, foleg ha szinesen nyomtatod. Rohadt zsidok ezek is.
2015. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!