Kezdőoldal » Utazás » Európa » A barátommal kedden utazunk...

A barátommal kedden utazunk brüsszelbe, mennyire biztonsagos/ajanlott most menni?

Figyelt kérdés
Kicsit aggodok, hogy baj lesz...
2015. nov. 15. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem mondanám le az utat emiatt.

Most, hogy szigorították az ellenőrzéseket talán biztonságosabb is, mint korábban.

2015. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél? Ha mindig az alapján döntenél, hogy megázhatsz, megfázhatsz vagy lelőhetnek, úgy nem fogod az életet a maga teljességében megélni.


Szerintem egyetlen dologra vigyázz, ne menj nagy tömegbe, kerüld a tömeg rendzvényeket, és ha lehet, soha ne menj labdarúgómeccsre. :)

2015. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitartóan sokkal nagyobb esélyed van a repülőtér vagy egyéb közlekedési eszköz felé haladva közlekedési balesetben meghalni, mint bármilyen terrorcselekmény miatt...
2015. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is oda megyunk, én is elgondolkoztam ezen. De bárhol érhet baleset vagy más veszély, úgyhogy semmiképp nem ülök itthon helyette. Nekünk csak az utazást kell valahogy kibírni, aztán húzunk el vidékre, messze Brüsszeltől és a tömegtől.
2015. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, végül mentetek?
2015. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!