Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában bevásárló úton...

B.zoltán73 kérdése:

Ausztriában bevásárló úton mit érdemes venni? ( Kaja, pia legfőképp! )

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mindent megkapsz itthon is - olcsóbban.
2015. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Németeknél olcsó az üveges sör , szesz , csokoládék ,tortabevonók ( Milka minőségűek ) joghurtok , rostos üdítők 50% és felett , üveges saláta öntetek , minőségi halfilé konzervek . C und A több választékkal jobb holmikkal 30-40 %-al jobb a hazaitól . Bolhapiacokon fotó és műszaki cuccokat is kifoghatsz .
2015. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Még szerencse hogy Ausztriát kérdezték!Onnan egyébként tényleg semmit!Az első már leírta miért nem!
2015. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Energiaitalt, ott még van benne taurin.
2015. nov. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kincsesne válasza:

Mire van szükség, és mire van pénz?

Ha minden megvan, akkor szép emléktárgyat. Én "külföldről", Madridból, minden kollégámnak KÉPESLAPOT hoztam haza, emlékül, hogy én ott jártam, és hogy lássák, én ott mit láttam. Örültek neki.

2015. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a Nutella már a schwechati reptéren féláron van, 1200 Ft kilója.
2015. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FoxS válasza:
0%
Szerintem ne menj sehova, mert esetleg felrobbanhatsz!! Ilyen terror veszelyben en tuti nem mennek sehova!
2015. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!