Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizs vagy München december...

Párizs vagy München december elején? Biztonság szempontjából melyiket ajánlanátok? (Meg persze a gyönyörű karácsonyi hangulat, esetleg karácsonyi vásár. )

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy ajánlani kell, minden más szempont nem számít, menj Münchenbe.
2015. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
München! Nem tudom, hogy Párizsban meg lesz e a karácsonyi hangulat...
2015. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én múlt héten voltam Párizsban, 1 héttel a történtek után és igen, megvolt a karácsonyi hangulat! A nővérem ott él, mindenkit megráztak a történtek, de az élet megy tovább, az emberek élik az életüket.


Nekem Párizs jobban bejött, mint München, most karácsonyi hangulatban fantasztikusan szép.

2015. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Hétfőn jártam Párizsban munkám végett (fuvarozás) és megvan a karácsonyi hangulat. Volt is szabad 1 órám és körbe jártam pár helyet, nem tűnt fel hogy annyira félnének az emberek a történtek után. Én bennem személy szerint volt némi para, de különösen én sem rettegtem.
2015. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!