Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szocsiról ez igaz? Linkeltem...

Szocsiról ez igaz? Linkeltem néhány oldalt! Szerintetek ezek miatt NAGYON lementek ott a házak árai?

Figyelt kérdés

Aki volt már ott (akár most, akár régebben), milyen ott az élet? A legfontosabbat már régóta tudom, hogy gyönyörű és egyedi hangulatú város, felfoghatatlanul hosszú (imádom!), és ámulatba ejtően álomszép helyen van. Írjatok személyes tapasztalatokat! A kérdéshez visszatérve:


Volt szoc. üdülő (helyenként továbbra is harminc-negyven évvel ezelőtti állapatokkal), ennek már önmagában azt (kellene) jelentenie, hogy olcsóbb, mint Magyarország.


Erre (mintegy áldásként) jön ez a jó néhány cikk is:


[link]


Ennek ellenére mintha azt olvasnám külföldi oldalakon, hogy NEMHOGY DRASZTIKUSAN csökkentek volna az árak Szocsiban, de mintha vérlázítóan magas 300-500 ezer forintnyi rubel lenne az ottani az ingatlanok négyzetméterára! Most ez komoly?!


Vagy mégis én gondolom jól, és azért az itthoni áraknál olcsóbban lehet ott a fenti tényezők miatt házat vásárolni? Ha így van, linkeljetek ti is pár cikket, átböngészném azokat az oldalakat.



2015. dec. 7. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, nem voltam ott, de nekem a képek alapján nem az jön le, hogy itt megállt volna az idő 1960-ban. Nyilván az oroszok se hülyék, hogy hagynak leromlani egy várost, ami igen szép helyen van és a hírneve is meg van alapozva fél Európában. Máskülönben meg nem tudom az átlagos orosz lakásárakat, hogy ahhoz képest ez mennyire számít olcsónak vagy drágának.

A szellemvárost nem az olimpiai létesítményekre értik? Az ilyen egyszerhasználatos városrész szokott lenni a legtöbb helyen... totál fölösleges pénzkidobás szerintem.

2015. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!