Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élők, Manchester...

Angliában élők, Manchester vagy London?

Figyelt kérdés
Hol """""könnyebb """" az élet a kettő közül ? Mennyire van esély alap nyelvel Manchesterben munkát találni ?

2015. dec. 11. 03:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Mar szerencsere elkoltoztem Angliabol, de egyertelmuen Manchester. Sokkal olcsobb az elet, mint Londonban, es most rengeteg ceg oda visz at irodakat, munkahelyeket a berleti dijak ara miatt (Manchester es Belfast a masik befektetesei kozpont az elmult par evben).


Viszont a nyelvre gyurj ra, mielott kimesz, mert egyre nehezebb nyelvtudas nelkul munkat talalni, mar nem ugy megy, mint 10 evvel ezelott. Duolinguo-t ajanlom, ill. nezz sok angol (lehetoleg brit) sorozatot, filmet, magyar aztan kesobb angol felirattal, hogy szokja a fuled, no meg sokat lehet belole tanulni.

2015. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
London semmiképp, nagyon drága, még rendes fizetésből is nehéz. Manchester meg már túlságosan északon van, nem jó választás. Közép és Dél Anglia az, ami nagyon jó választás. Nem túl drága, és még munka is van.
2015. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most látom csak hogy alap a nyelv, ez esetben teljesen mindegy hova mész, annak is örülhetsz ha állást kapsz.
2015. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig 4. hete vagyok kint és 2. hete dolgozom !!! London külvárosában. Nyelvtudás nélkül. Kíváncsi vagyok Manchester környékén lennének-e lehetőségek vagy ott nehezebb ?
2015. dec. 11. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:

És regisztráltál már vagy folyamatban van, vagy feketén dolgozol? Nyelvtudás nélkül nem hiszem, hogy túl irígyelni való melód lenne. Egyébként nem értem, miért írsz ki egy kérdést, ha nem releváns számodra a válasz. Mert teljesen mindegy, ha Manchesterben könnyebb, nyelvtudás nélkül van melód, ami azt jelenti, hogy a legnagyobb butaság lenne bekockáztatni Manchestert és otthagyni a jelenlegi melódat.

Egyébként tény, hogy Londonban nem fogsz egy penit se félrerakni, és biztos a szállásod sem irígylésre méltó, vagy nagyon lehúz anyagilag. Mi a francnak jöttél ki nyomorogni, mikor azt otthon is megteheted, azzal a különbséggel hogy otthon legalább ott van a család, ha más nem, lelkileg támogatnak....az ilyeneket soha nem értettem. Én nem nyomorogni jöttem ki. Egyébként Manchestertől nem túl messze egy kis városban élek.

Egyértelmű még annak is, aki csak annyit tud a két helyről, hogy az egyik a főváros. Persze, hogy a fővárosban drágább az élet.

2015. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Látom az értelem és az normális válasz nem tartozik erényeid közé :) . Szánalmas magyar viselkedésed is khoztad magaddal ? LAkés teljesen megfelelő , nem egy villa de jobb mint otthon , munka ? Tipikus fizikai munka mint ami otthon van lehetőség semmivel sem rosszabb. Értelmetlen válasz , kötekedés...... mire jó neked ez ? Gratulálok a felfogásodhoz :)
2015. dec. 11. 17:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, lakás szerződésem van . Mai nap érkezett meg az NI számom és a Bankkártya is ! Üdv
2015. dec. 11. 17:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor minek kérdezel, ha már mindened megvan itt? Nyelvtudás nélkül örülj a jelenlegi helyednek, mert London és környékén kívül bizony nagyon nehéz nyelv nélkül.


De gondolom elég tré melód van, ezért kérdezted mik a lehetőségek Manchesterben. Nyelv nélkül már maga a tény hogy dolgozol is óriási.

2015. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a fenét pattogsz itt? 4 hete kinn vagy, két hete dolgozol, nem tudsz angolul és még vered is a melled. Nagyon királynak érzed magad, mi? Majd gyere vissza pár év múlva és akkor verd a melled, hogy még mindig kinn vagy, vagy már mész éppen haza, mert összegyűjtötted a kitűzött összeget.
2015. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!