Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban hova érdemes...

Olaszországban hova érdemes elutazni?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék Olaszországba utazni de viszont nehéz választanom hogy hova :)értelmes válaszokat megköszönöm előre is :)

2015. dec. 13. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bárhová, kezdésnek mondjuk egy Róma nem rossz.
2015. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyire sok infóval nem kellett volna ellátni minket,mert még a végén használható választ tudnánk rá adni!!!Nyilván Olaszország mindenhol ugyanúgy néz ki,meg mindenhol ugyanazt lehet csinálni.......
2015. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rómát mondanám.

De ha nem városnézésre vágysz, hanem a tengerpartra, akkor nyilván más opciók vannak.

Mit szeretnél csinálni?

2015. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi tavaly Toszkánában nyaraltunk.


Nekünk fontos volt, hogy lehessen fürdeni, de ne csak azt lehessen csinálni. Így választottuk Toszkánát. Egy tengerparti turista településen voltunk, de sokfelé jártunk. Voltunk Pisaba, Firenzébe, San Giminganoba, Elba szigetén.

2015. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol találsz szuper helyeket :)


Nekem személy szerint a Liguria régió a kedvencem, Torino - Savona - Genova - Cinque terre és a többi kis városka a partszakaszon. De Toszkána is fantasztikus, Rómában is bőven van látnivaló. Ennél délebbre még nem voltam, úgyhogy nem tudok nyilatkozni :)

2015. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nincs ötleted, hogy ott hova, akkor nézz szét ezen az oldalon:

[link]


Rengeteg lehetőség van: tengerpart, városok, tópart, hegyek


Az ott bemutatott több mint 150 városból csak megtetszik valamelyik.

2015. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Toszkánát javasolnám. Firenze gyönyőrű és a többi toszkán kisváros (Siena, Pisa, Lucca) is nagyon bájos. A tengerpart sincs túlságosan messze, lehet akár még strandolni is egyet!
2015. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!