Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi nyaralás....

Horvátországi nyaralás. Válaszolsz?

Figyelt kérdés

Horvátországba akarunk idén menni, még soha nem voltunk és lenne néhány kérdésem. Tudjuk használni T-mobile-s telefonunkat Zadar környékén? Kb. mennyi költőpénzt vigyünk ha ketten megyünk apartmanba önellátással egy hétre? (magyarul az árszínvonal érdekelne Drágább vagy olcsóbb Horvátországban az ételek, ruhák, benzin hozzánk képest? És mit nézzünk meg feltétlenül, ha Zadarba megyünk?

köszönöm


2010. márc. 23. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod használni.

Jóval drágább minden, bőven vigyetek pénzt, vagyis inkább kaja alapanyagot, azzal jobban jártok. Mi sört,

üdítőt, ásványvizet is viszünk mindig. Szó szerint m,inden kajt, piát.

Látnivalók ügyben a netet ajánlom...

2010. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Jó sok pénzt vigyetek, mert annál nincs rosszabb, amikor kinn vagy de az anyagiak hiánya miatt kell pl. lemondanod egy hajókirándulást. Pár éve 2003 környékén még sokkal olcsóbb volt minden, azóta a szállás is és az alapvető élelmiszerek is drasztikusan megdrágultak. A szállás szerintem egy hétre apartmanban van fejenként 30-40ezer, benzin nagyjából mint nálunk, a telefont természetesen tudod majd használni.
2010. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"ert annál nincs rosszabb, amikor kinn vagy de az anyagiak hiánya miatt kell pl. lemondanod egy hajókirándulást."

De van, amikor két napig nem eszel, az szerintem jobban megvisel, mint egy lemondott hajókirándulás.

2010. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zadarral kapcsolatban, gyönyörű óvárosa van, többször jártam ott, érdemes megnézni. Egyébként melyik üdülőhelyre mentek konkrétan?
2010. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Zadar (magyarul Zára) gyönyörű, a neten találsz sok képet és leírást, és sok magyar vonatkozást is.

Mi szinte mindig az Adriára megyünk, nem viszünk túl sok kaját, az árak nagyjából ugyanazok mint itthon. Persze érdemes nagy diszkontboltot keresni (távol a forgalomtól) és nem a tengerparton venni szőlőt, stb.

2010. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mobilt lehet használni, Pénzt szerintem vigyetek elég sokat, mi pl 2008 nyarán Sutomoreről (Montenegró) átutaztunk Dubrovnikba (Horvátország) és hát egy kis méretű pizza árán mi itthon 3 közepes pizzát bírtunk volna venni [azért ki kell próbálni, nagyon jó pizzát sütnek :P]
2010. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!