Kezdőoldal » Utazás » Európa » Athénban télen milyen az idő?...

Athénban télen milyen az idő? Hóesés, eső mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Mennyire kell felöltözni?
2015. dec. 17. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy ottani egyetemi tanárom, neki ballonkabát volt a legkomolyabb ruhadarbja.

De ugye rákeresel a weather athen winter kifejezésre? Nem nagy ügy.

2015. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt tudsz nézelődni, tetszőleges téli dátumokat beállítva, mondjuk szúrópróba-szerűen. De valószínűleg találsz ugyanott szezonális átlagértékeket is.

2015. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott is van alatta :)


[link]

2015. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MrPifta ***** válasza:
impotensek még egy googlét sem találnak meg segítség nélkül...
2015. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ott jártam egy évet egyetemre.


Eléggé fázós vagyok. Télen a hidegebb napokon egy vékonyabb rövid télikabátot hordtam, alatta max. hosszú ujjú póló volt rajtam, ez általában elég volt, talán pár nap volt, amikor pulcsi is kellett.


Athénban hó nem esett, esős napok voltak, de nem esett folyamatosan napokig.


A lakásban napi pár órát ment a fűtés, én ott fáztam többször, sokszor volt rajtam vastag bundás zokni, de egy szűk utca földszinti házában volt a lakás, szóval a nap egyáltalán nem sütött be.

2015. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!