Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy a legegyszerűbb és...

Hogy a legegyszerűbb és legolcsóbb Magyarországból eljutni Velencébe?

Figyelt kérdés
Idegenvezetőre nem lenne szükségem, beszélem az olaszt, 1 napos kiruccanás lenne Debrecenből, de Budapestről is tudok indulni. Eddig a Volánbusznak láttam a legjobb ajánlatát, mivel busszal menve nem kellene hajókázni, mert a Tronchetto-ra visz ki.
2015. dec. 26. 11:57
 1/7 anonim válasza:
Akkor az sajnos nem kiruccanás lesz, hanem buszozás egész nap. A legközelebbi reptérig menj repülővel, onnan taxival.
2015. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40.000 a jegy Marco Polo reptérre
2015. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egynapos kiruccanás, azt hogy érted? Budapest-Velence autóval jó tempóban 8 óra (Debrecen további 2-3 óra). Volánbusszal 10 óra.

Amúgy busszal lesz a legolcsóbb, szerintem. Vagy négyen, egy autóval.

Megjegyzem, én már egy jópárszor voltam Velencében, szerintem egy nap elég kevés... Főleg ha nem csak sétálni akartok, bárhova bejutni - sajnos - gyakran többórás sorban állás.

2015. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom láttad-e, de van a városotok mellett egy repülőtér, ahonnan indulnak azok a nagy gépmadarak a levegőbe.

Nos, Olaszországba, Bergamoba nehéz olyan napot találnod, amikor ne lehetne kemény 8 euróból elrepülni.

Bergamoban szükséged lesz egy buszjegyre a vasúti pályaudvarig, ahol elmesélheted, hogy kérsz egy vonatjegyet Velencébe.

Ennél még az is komplikáltabb, hogy felvonatozol Pestre, és onnan repülsz.

Megjegyzem, Budapestről is egy átstzállással elrepülhetsz TSF reptérre 20 euróból.

2015. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy a legolcsóbb Magyarországból eljutni Velencébe?"

Gyalog.


"Hogy a legegyszerűbb Magyarországból eljutni Velencébe?"

Úgy, hogy Udinénél balra fordulsz.

2015. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

(mondjuk itt azért gyakran hallunk olyat, hogy kirabolják az utasokat)

2015. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon gáznak érzem, amikor bárki vontatot ajánl egy nemzetközi utazáshoz, miközben repülővel tényleg kihozható 5000 forintból.

Nagyon gáznak érzem, ha egy debreceni nem azzal megy, miközben tényleg millió olcsó jegy van oda...

2015. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!