Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek melyik a szebbik...

Szerintetek melyik a szebbik hely?

Figyelt kérdés
Anglia vagy Németország?

2015. dec. 29. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Németországban jártam már többször, Angliában élek, így összehasonlítási alapként Németországot szebbnek tartom. Anglia is szép de Németország másképp szebb
2015. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. dec. 29. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kerdes így kb annyit ér mintha azt kérdeznéd melyik a finomabb?A túrógombóc vagy a gulyásleves?
2015. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Anglia jobban tetszik, természetföldrajzilag mindenképpen, de igazából a települések is. Ha pedig mondjuk nemcsak Angliáról beszélünk, hanem egész Nagy-Britanniáról, akkor meg pláne. A skót felföldnél például szerintem nem sok szebb hely van Európában. Azt se mondanám, hogy Németország csúnya, mert egyáltalán nem az, de valahogy hiányzik nekem az ottani tájakból valami, ami különlegessé teszi. A német városok pedig igazából sosem fogtak meg.
2015. dec. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyen válaszokra vártam! Zöld like ment;)
2015. dec. 30. 09:29
 6/6 anonim válasza:
A.N.G.L.I.A. Csak ennyit mondok!
2016. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!