Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szentpétervár vagy Moszkva?

Szentpétervár vagy Moszkva?

Figyelt kérdés
Melyik szebb város? Melyik olcsóbb?

2016. jan. 2. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szentpétervár szebb, azt nem tudom melyik olcsóbb.
2016. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom melyik szebb, de Szentpétervár olcsóbb
2016. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom melyik a szebb és melyik az olcsóbb
2016. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ezek szerint Szentpétervár nyert!
2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Moszkva fejlettebb, mert ugye főváros, de Szentpétervár szebb, mert régebbi, és régen az volt a főváros, amikor is a legszebb épületek megépültek. Fejlettségben én ott láttam különbséget, hogy Moszkvában járnak Rolls Royce-ok (persze nem tömegautó, de van pár), és még megannyi vadonatúj csúcsmldell Ford, BMW, Land Rover, Mercedes. Szentpéterváron viszont még sokkal több Zsiguli van, nem olyan gyakoriak a luxusautók, mint Moszkvában. Hiába, én autós ember vagyok, ezért én így közelítettem meg a dplgokat. Szentpétervár olcsóbb, de szebb. Olyan, mint Lengyelországban Varsó és Krakkó. Varsó a főváros, az a drágább, de sokkal többen mennek Krakkóba kirándulni, mert az gyönyörű óvárossal rendelkezik, és még olcsóbb is állitólag.
2016. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!