Kezdőoldal » Utazás » Európa » Skóciában élők! Kisvárosok/fal...

Skóciában élők! Kisvárosok/falvak ott még ugye biztonságosak, bevándorló mentesek? Szörnyű, hogy idehaza már nem lesz egy olyan város/falu sem, melyben ne lenne kisebbség!

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 12:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem èrzed az iróniàt a kèrdésedben? Bevàndorlóknak teszed fel a kèrdèst, hogy hol mennyi van, miközben magukis azok. Tùl sok kiràlyi tv-t meg szennyoldalt nézel. Nyiss a világ felé, ne egy zzobában ülve rettegj.
2016. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Te is bevándorló leszel, tőled is félni fognak egyesek. De te tudod magadról, hogy rendes vagy. Azok a bevándorlók is tudják magukról, hogy rendesek, de te mégse hiszel nekik. Akkor neked miért hinnének majd? Na ugye...
2016. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Akkor egyáltalán nem látod a lehető legfontosabb és legnagyobb különbséget.


Magyar lehet, hogy külföldi, DE NEM - NAGYON NEM! - sötét bőrű muszlim, vagy szomáliai bevándorló.


Ne nekem kelljen elmagyaráznom, hogy kicsit sem a magyarokkal van odakint bajuk az ottani bennszülötteknek. ;) Mentalitásban, tartásban, kultúrált viselkedésben, becsületességben, emberségben egyformák vagyunk (ha nem jobbak is vagyunk kicsivel), ellentétben az Európán kívüli bevándorlókkal.


Most, hogy ezt tisztáztuk, innentől már a konkrét kiírásra válaszoljatok. Ha pedig nem tudtok, maradjatok magatoknak. Nekem a megfelelő információra van szükségem.


Nem másra.

2016. jan. 12. 13:13
 4/21 A kérdező kommentje:

Királyi TV nincs. Nem királyság az államformánk.


Amire te gondoltál az a közszolg. TV, azt pedig nem nézem. Mikor ki van éppen hatalmon, az felügyeli.

2016. jan. 12. 13:17
 5/21 A kérdező kommentje:
Tényleg most már csak az írjon, aki a KIÍRÁSHOZ szólna hozzá! Hisz ezt írtam ki - nem mást. :)
2016. jan. 12. 13:19
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Nyugati nagyvárosban sok helyen vannak muszlim gettók, nevezik őket no-go zónàknak is. Ezeket főleg arab, fekete bevándorlók lakják, európai (magyar) bevándorlók nem hoznak létre magyar gettót, mivel azonos kultúrából érkeznek, így nem tartanak fenn párhuzamos társadalmakat. Gondolom erre gondol a kérdező.
2016. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Tudom mire gondol a kèrdező. Javaslom nèzz meg egy pàr UK-beli dokumentumfilmet hogy hogyan is viselkednek a kelet európaiak az orszàgban. Atlagpolgàr szemèben mindegy hogy muszlim, fekete, vagy magyar, lengyel, stb, csak egy külföldi a sok közül, akit nem szìvesen làt. A kelet-eusok is bizony jelentős szàmban bűnöznek, csalnak. Nem csak a szomáliaiak, stb. Csak ugye màs szemèben a szàlkàt, magadèban a gerendàt sem làtod meg.
2016. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne keverjük UK egészét Londonnal.

Itt, Észak-kelet Angliában nincs sok külföldi, százalékosan a leghomogénebb (értsd, fehér) megye.

2016. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

7#, nincs szükségem UK-ról dokufilmeket nézni, 3 évet éltem Londonban, 1.5 évig dolgoztam arabokkal.

Amit leírsz egy baromság. UK-ban és a nyugati nagyvárosokban a börtönök tele vannak muszlim, arab, közel-keleti bevándorlókkal, magasan több bűncselekményt követnek el mint a Kelet-Európaiak.

Ez abból adódik hogy nekik az első amit követnek a Korán és annak törvényei, amik felülírják az adott ország törvényeit.

2016. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Itt egy friss cikk arról hogy probléma ez a friss migránsokkal szemben is Németországban. Valahogy ilyen probléma soha sem volt EU-s bevándorlókkal.

[link]


És ki ne találd hogy az Index egy jobboldali hírforrás ami ferdít...

2016. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!