Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2000 font elég Londonban arra...

2000 font elég Londonban arra az időre amíg találok munkát?

Figyelt kérdés

Elvileg igen, ahogy informálódom innen onnan. Gyakorlatilag? Ki mennyivel indult el és mikorra lett munkája?

Akármilyen munka! A diplomámat egyenlőre a poggyász alján tartom amíg nem beszélem folyékonyan a nyelvet.

Középfoku angolom van és bármilyen munka szóba jöhet.

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv


2010. márc. 30. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

tegnap 22:21-es vagyok. Hat az elejen nagyon ketsegbe voltam esve, mert a parom nelkul jottem, mostmar o is itt van, es az anyosom folyton azt hajtogatta neki, hogy en nem fogok munkat talalni, csak kihoztam azt a 650 fontot, es ha elfogy majd szepen hazamegyek...


De nem. Tudtam hogy a parom csak akkor tud utanam jonni ha osszeszedtem azt a penzt, amibol o ki tud jonni. Es utana meg 2 honapig eltartottam a fizetesembol-egy kasszan vagyunk egyebkent. Mert nem talalt munkat. Augusztusban jottem ki, o meg oktober elejen.


Az anyosom meg koppant egy nagyot. Magabol indult ki, sajnos. De 22 evesen is megallom a helyem itt kint. Es nem megyunk haza. Ha gondolod irj privatot, ha szeretnel kerdezni barmit most vagy akar kesobb.

2010. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért ne augusztust választ landolásnak, ha lehet. Inkább szeptembertől kb nov közepéig, vagy most kb júniusig. Ha lehet... mert azért válság van és nehéz munkát találni.
2010. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem hogy április utolso vagy május első hete.
2010. ápr. 6. 15:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Az augusztusi vagyok-:)


Az mar nemsokara itt van.

2010. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!