Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki jön Angliába nyáron?

Laikus Gyuri kérdése:

Ki jön Angliába nyáron?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pár ezer migráns mondjuk....
2016. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Éltem a UK-ben és hű, öszintén szólva annyira utáltam ott élni, hogy a napokat számoltam, hogy leléphessek onnan és más országba költözzek.


Sikerült, úgyhogy valószínűleg Anglia felé sem nézek többet egy jó darabig, hacsak nem lesz rá alapos okom :D

2016. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó: mi volt a gond, ki tudod fejteni? Kiváncsi vagyok, mert eléggé megalapozott döntésnek tűnik, és ez nem mindennapos.



Kérdező: ha minden jól megy akkor május környékén (előtte nem, inkább utána) én megyek. Minél fiatalabbon szeretnék külföldre menni, és nagyon bízom benne hogy összejön.

2016. febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves második mik voltak az okok amiért....bár gondolom Londonban voltál. Rájötte!,hogy én valamely másik Angol városba mennék. Coventry,Birmingham környékére...
2016. febr. 18. 08:10
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

Szintén éltem kint (3 évet Londonban), alig vártam hogy költözzek.

Az okok: Nagyon drága és iszonyat silány minőségű lakhatás, baromi drága és rossz tömegközlekedés, pocsék időjárás, alkalmazottként hátrányos feltételek (pl a zero hour contract más európai országban törvénytelen lenne, UK-ban széles körben elterjedt), a város fullon van Európán kívüli bevándorlókkal, nagyon eltérő kultúrából, rossz közbiztonság.

UK egyébként is egyre lejjebb csúszik minden téren.

2016. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
A Calais-nál tobzódó ember szabásúak is mind oda tartanak, ez sem emeli az ország vonzerejét.
2016. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De nem Londonba akarok menni.

Más városba! Nem mosogatni akarok büdös pakisztáninak!

2016. febr. 19. 08:57
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Vidèken is ugyanúgy szar az idő (sőt london még nincs is északon), ugyanolyan szarok a lakások.
2016. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

De most egy videki kis viskoban elek ahol faval futunk es van ahol beazik,telen elkepesztoen hideg van.

Havi 100 ezer max amit keresek es 12 ora a napi idegenben toltott idom utazassal egyutt.

De felretettem penzt es 10 eves tapasztalattal rendelkezem.


Meg most se menjek szerinted Digo?

Ide vagy a penzesek ugatnak akik amiatt sirnak amilyuk megvan vagy a szerencsetlen luzerek akik csak a negativat tapasztaljak. Biztos vagyok benne,hogy kint is lehet normalis korulmenyeket tapasztalni vagy fejleszteni akar a nyelvtudast vagy tapasztalatot szerezni.


De te Digo olyan okos es ugyes gyerek vagy aki mindenhova kommentel mert mashol nem tudod kielni magad.

2016. febr. 20. 08:17
 10/21 anonim ***** válasza:
Azt azért elárulnád,hogy mégis minek jöttél ide kérdezni,hogy ha valaki válaszol neked,az biztosan valami kötekedő hülye!
2016. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!