Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ez tényleg igaz? (Spanyolorszá...

Ez tényleg igaz? (Spanyolország bevándorlás)

Figyelt kérdés

[link]


A Beutazási feltételeknél lehet olvasni ezt! : "Hosszabb távú tartózkodás, vagy munkavállalás, jövedelemszerzés céljából magyar állampolgár csak előzetesen beszerzett, megfelelő (előzetesen megkötött munkaszerződésre kiváltott munkavállalási) vízum birtokában utazhat be."



2016. febr. 25. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb országban ez így van :)
2016. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi van a Schengeni- övezettel? Megszűnt már vagy mi?!
2016. febr. 25. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, és az is hülyeség, hogy nem ismerik a magyar igazolványt.
2016. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez gondolom egy, legalabb 2004 òta nem frissített cikk.
2016. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
EU-s országokba nem kell semmilyen vízum. Legalábbis 2011-ben még nem kellett, akkor laktam Spanyolországban kb. 1 évig.
2016. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valaki le tudja írni nekem a spanyol nagykövetség e-mail címét? (megkérdezném őket)
2016. febr. 25. 12:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Amit a cikkben, írnak e-mail címet az nem jó.
2016. febr. 25. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Uram isten, mondd hogy te 2016-ban, az EU csatlakozasunk 12. eveben nem komolyan akarsz azzal zaklatni egy masik unios orszag nagykovetseget, hogy kell-e munkavallaloi vizum?!

Amugy pedig nem nevenincs oldalakrol tajekozodunk, hanem beirjuk (mi tajekozott, intelligens emberek) "x orszag konzuli szolgalat", es a felhozott hivatalos oldalon megtalalunk minden informaciot, amit (ez esetben erosen ketlek) utana ertelmezunk, es rajovunk hogy szolgaltatas-munkaero szabadaramlasanak uniojaban elunk. Legalabbis az atlag hulyenek ennyi az unio, a te szintedhez mara boven eleg lesz neked is ennyi. Ne rohogtesd inkabb ki magad egy nagykovetsegen sem ma.

2016. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha magyar allampolgar vagy akkor nem kell. De valoban egyes orszagok velunk szemben 2008-ig fenntartottak a munkavallalas engedelyhez koteset bizonyos EU orszagokban. En Franciaorszagban jartam igy, itt tartozkodnom, tanulmanyokat végeznem lehetett ugyan, de amint munkat akartam vallalni, meg kellett kernem es varnom a munkavallalasi engedelyt.

De ugy tudom az EUs orszagok kozul ilyen fenntartassal csak harom orszag elt, Franciaorszag, Németorszag es Ausztria, es ok is csak 2008 julius 1-jéig. Tehat Spanyolorszagban es az elobb nem emlitett tobbi tagallamban mar 2004 majus 1. ota nem kell semmi, a fent emlitett 3 orszagban pedig 2008 julius 1. ota. Kb ki is rohognek a hatosagok ha bemesz vizumot kerni...

Amit amugy sem utazas elott kell beszerezni hanem akkor, ha mar megvan az alairt munkaszerzodesed, lakcimed, egyebek, helyben, az adott orszagban, az illetekes hivatalban.

2016. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Találtam egy jó weboldalt ebben a témában. Itt sok mindent leírnak röviden, de lényegre törően :) [link]
2016. febr. 25. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!