Kezdőoldal » Utazás » Európa » Booking.com mennyire megbízhat...

Booking.com mennyire megbízható oldal? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Foglaltuk egy két személyes szobát, ilyenkor az ár ami fel van tüntetve az két személyre szól? Tehát mindkettőnek ki kell fizetni ezt az összeget vagy ennyi a szoba és azt közösen fizetjük? Amit most lefoglaltam szobát x áron az az ár megváltozhat vagy ez már fix? Ha megváltozik honnan tudom, hogy mennyivel lett drágább stb ?

2016. márc. 26. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 személyes szobát foglaltál az 2 személyre szól, az ár fix, amennyiért foglaltál annyit fizetsz.
2016. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből az derül ki, szövegértésből nem lehettél valami jó.

Elolvastad, mi van odaírva a foglaláshoz? Ha az van odaírva, x személyes szoba ennyi, akkor az azt jelenti, hogy az x személyes szoba annyi.

Ha nem írták oda a szövegbe, hogy az változhat, akkor azt azért tették, mert nem változhat az ár.

Sok sikert az életben.

2016. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi a választ.

Második de oda írták, hogy változhat viszont a visszaigazoláson az az ár van fixen amin foglaltam, ezért nem volt egyértelmű.

Amikor foglaltam csak az ár volt feltüntetve az nem volt mellé írva h per fő vagy valami, ezért volt fura. Na mindegy. Kössz a cinikus választ.

2016. márc. 26. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
oda van mindig irva hogy az árat szobánként tuntetjuk fel. érdemes úgy foglalni h fent a szálláshely pénznemét állítod be, mert az az ár van fixen rögzítve.
2016. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Megbizhato , mar tobbszor foglaltam errol az oldalrol. Az ar 2 szemelyre szol.
2016. márc. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen megbizhato. Az ar szobankent ertendo, nyilvan. A hotelt a vegosszeg erdekli amit a foglalotol kap, hogy azt ki hogy osztja fel egymas kozt, mar oket nem erinti.


Onnantol hogy ervenyesen lefoglaltad, es visszaigazoltak, mar nem valtozhat.

2016. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!