Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bibione közelében hova érdemes...

Bibione közelében hova érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Nyáron Bibioneba megyünk nyaralni.Mit erdemes megnezni?2 nap elmegyunk Ravennába a vidamparkba,mivel mar voltunk ott regebben tudjuk,hogy 1napért 2 napot mehetünk.Ezen kívűl merre érdemes még elmenni?

2016. márc. 28. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Velencébe.
2016. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szép városok érdekelnek akkor Ravenna mint város is szép, ugyanígy Caorle, Grado, Treviso. Vagy még a határtól nem messze a Miremare kastély.
2016. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Már az ott maradásra szavaztam tavaly ,napozás strandolás ,2013 es14 ben is Velencébe mentünk at.Elso évben ott vettem jegyet busz+ vaporetto ,utána autóval mentünk le .Szeretem Velencét csak első alkalommal a Florianban ittunk egy kávét nagy vidáman (hiba volt) második évben meg be ültünk pizzát enni étterembe (ez meg nagyobb hiba volt ) uhogy tavaly maradtam bibioneban élveztem a helyi dolgokat es így jobb volt ,mert ha esik akkor kirándulni se jo ha meg meleg van akkor meg végképp megszenveded .Amugy jo választás jo helyre mentek én legalább is imádom ! Jo nyaralást !!
2016. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen mi is imádjuk,már nem elsőnek megyunk oda.Köszönjük szépen ! :))
2016. ápr. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!