Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok ajánlani megbízható...

Tudtok ajánlani megbízható munkáltató céget Londonban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy szeretnénk kiutazni hosszabb távra, és anyukám egy szállodai munkát keres, vagy ilyesmi. Lehet étterem, vagy hasonló. (Szobalány, recepciós, ilyesmi) De ahhoz, hogy kimenjünk, kell már egy biztos hely. Neten sajnos nem tudjuk, mi a megbízható, ami nem kamu. Ha esetleg saját tapasztalatból, vagy ismerőseitek/rokonaitok élnek/dolgoznak kint, és tudnak megbízható céget, azt nagyon megköszönném, nagyon fontos lenne! :) előre köszönöm!



2016. márc. 28. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés? Anyud mennyire tud angolul? Mert munka akad, de tudni kell angolul
2016. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tud angolul, és jár is angolra, itthon is tanul :)
2016. márc. 28. 23:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami konkrét megbízható cégre lenne szükségünk, ami konkrétan Londonban ad melót.
2016. márc. 28. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor ha majd kijön ide Angliába írj privat üzenetet és küldök neked pár angol munkaközvetítő céget ahová érdemes a CV-t leadnia.

Természetesen azt is elmondom majd neki, hogy miképpen kérhet N.I numberhez interjút. Szállás ügyben is tudok pár tanácsot adni. Bár én már nem Londonban élek( itt a legdrágább a szállás, az élet) hanem egy kisebb angliai városkában, de jó tanácsot szívesen adok ha útra kész..

2016. márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de kajak ismeretlent senki sem fog sehova, mèg mosogatni sem beajànlani. Màsreszt ilyen melòkra itt kell lenned, dèlelőtt meghirdetik, delutàn lehet kezdeni. Itt senki nem var arra mèg kijöttök.
2016. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félre értesz, nem azt kértem, hogy ajánlják be ismeretlenül. Szimplán csak egy céget kértem, ahol mi magunk tudunk nézelődi, érdeklődni. Tehát, beajánlásról szó sem volt. Ez olyan, mintha azt mondanám Neked, hogy menj el a New Yorkerbe dolgozni, mert ott jó a fizu, stb. Ettől függetlenül nem ajánlottalak be ott, csak ajánlottam egy lehetőséget, ez két külön dolog. Plusz, ha találunk jó helyet, akkor rögtön lecsapunk rá,és megyünk.
2016. márc. 29. 13:07
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Én a nyáron voltam kint Londonban, de máshogy alakultak a dolgaim ezért hazajöttem. Viszont van egy cég ( még magyar is dolgozik ott) ahova elmentem, azonnal alá tudtam írni a szerződést és másnap is tudtam volna kezdeni, rengeteg hoteles munkájuk van. [link]

2016. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van sok kamu, persze, főleg ügynökös meló, fiktív cégekkel a háttérben, jól kell tudni a nyelvet, akkor kiszűritek a csalókat. Sok külföldinek pl. a min. bért se fizetik ki, mert nem tudnak nyelvet, utána sem tudnak nézni a hatályos szabályoknak. Szóval csak okosan csináljatok mindent.
2017. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!