Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában ill. Németo ban...

Hzoli77 kérdése:

Ausztriában ill. Németo ban hogy vannak jelölve a kutakon az üzemanyagok? A t0bbi lent

Figyelt kérdés
Először fogok Németországba menni autóval,amikor is én vezetek stb.Kérdésem a következő lenne.Úgy hallottam ott kint nincs 95 ös jelöléssel benzin.Akkor mi van helyette?Csak 98 as?Az hogy van jelölve kint a kutakon?Ill.mi a helyzet ezzel Ausztriában?A válaszokat előre is köszönöm

2016. ápr. 2. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Már egyszer kiírtad ezt a kérdést! Tudom mert válaszoltam is rá, hogy lehet kapni mindkét országban 95-ös benzint és mindkét országban mint a világon mindenütt ki van írva, hogy 95/ 98/ diesel kapható
2016. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy kapható, de sok helyen az oktánszám nincs kiírva. Helyette a "régi" nevek ragyognak a reklámtáblán: Premium, Normal, Regular.
2016. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De nem hiszem hogy én valaha is itt kérdeztem volna mivel tegnap azaz ápr.2.án regisztráltam ide.
2016. ápr. 3. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!