Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik görög sziget biztonságo...

Melyik görög sziget biztonságos most az ismert helyzet miatt? .

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 20:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha félsz, kérlek hallgass ránk, és maradj itthon.

Jobb lenne mindenkinek.

Bár ne haragudj, de nem merengsz te semmin, csak provokálsz.

2016. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom mivel provokálok. Mivel provokálok?

Azt gondoltam, hogy válaszol majd valaki, aki esetleg járt tavaly Görögországban vagy mostanában és tud érdemben válaszolni.

Nem félek, csak szeretnék elmenni nyaralni egy klassz helyre, mert kb. 10 éve nem jutottam el...ennyi lett volna :) és nem vigyázban akartam feküdni egy napozóágyon egy adott strandon, hanem egyszer bebarangolni a szigetet egy autóval és olyan partszakaszt keresni, ahol nincs más, csak mi ketten, ilyesmi és az most lehet, hogy nem tanácsos, nem tudom, ezért kérdeztem, mert én is csak találgatok és merengek tovább :)

2016. ápr. 19. 18:08
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Javaslom Korfut, Lefkadat vagy Zakynthost. Nyugaton vannak, nem esnek egybe "migransutvonalakkal", eleg nagyok ahhoz, hogy lehessen barangolni, gyonyoru strandok vannak, porgos helyeket is talalni ha igenyled. Mi Korfun voltunk, eleg valtozatos sziget, szeptemberben mi kifogtunk olyat, hogy delutanra a tobbszaz meteres "rejtett" strandon mar csak mi maradtunk. Az tenyleg kellemes:)
2016. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
94%
Korfu, Zakhyntos
2016. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket, nagyon kedvesek vagytok!

A 11-es válaszolónak is köszönöm, mert ő vigyáz rám!

2016. ápr. 19. 21:07
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
vigyáz rád a fene!
2016. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
:D
2016. ápr. 19. 21:57
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.

Nyugodtan mehetsz Krétára is, nem fogsz velük találkozni.

Mi Thassosra járunk évek óta, az elég északon van, de ott sem láttunk egyet sem. Idén bevallom Horvátország a cél, mert örökmozgó kisgyerekkel megyünk, igy is 15 óra lenne vele az út, ha még a határon állni kell, mert történik valami, akkor végünk. :) Igy nem mertük bevállalni, de nem azért mert tartunk a menekültektől.

TAvaly is voltunk, és csak az út mellett láttuk őket bóklászni. Repülővel meg észre sem veszitek őket.

Szóval Kréta jó választás, de akár Kefalónia, Zakynthos is, attól függ, hogy mi fontos nektek egy nyaraláson.

2016. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon kedves vagy, megnézem Thassost, igen második helyen Horvátország szerepel nálunk is.

Primostent szívesen ajánlom (Közép-Dalmácia) persze Dubrovnik felülmúlhatatlan :)

Gyermekkel Zadar környékéig is elég eljutni, a mikor érünk oda? és eltévedtünk? kérdésekkel tűzdelt utazás emlékei még mindig mosolyt csalnak az arcunkra 10 év távlatából is :))

2016. ápr. 21. 21:46
 20/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nézd meg Thassost, bár oda repülő nem megy,nem tudom mivel mennétek.Gyönyörű sziget, én beleszerettem, már háromszor voltunk ott, sajnálom, hogy idén kimarad, de jobb lesz most közelebb menni igy autóval.

Az Isztriára megyünk egyébként.

2016. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!