Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék menni külföldre, de...

Nonamegec kérdése:

Szeretnék menni külföldre, de nem akarok szállást foglalni, országról országra mennénk. Lehet a kocsiban aludni? (pl. tenger parton )

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Ismertem egy földrajztanárt aki "világgá ment", pontosabban bejárta Ausztrália nagy részét. Vett ott egy használt kombit és abban aludt. Narancsszedéseken megállt és feketén keresett egy kis költőpénzt az út folytatásához. Na így kell angolul tanulni!

Régebben nyaranta ki szoktam kerékpározni Ausztriába, ahol még normál szálláson nem aludtam. Hanem kemping matracon például azon a helyen ami nappal nudista strand. Kalandozásaim során hogy én hány lakóautóban, lakókocsiban vagy normál kocsiban alvót láttam!

2016. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Lehet a kocsiban aludni, persze. Az hogy 2-3 ejszaka utan mennyire fogja a hatad elvezni es hogy mennyire lesz pihenteto maga az alvas, az mar mas kerdes:)


Nem tudom mennyi idot tervezel utazgatni, szerintem azert heti 1-2 napot illene valami szallodaban vagy lakasban eltolteni. Akkor ott ki tudod aludni magadat, jo nagyokat furdeni, aztan mehetsz tovabb es alszol ahol tudsz.

2016. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos országokban tilos autóban aludni. Szerintem érthető, nyáron 35 fokban, nem érdemes elaludni autóban. De nézd meg, hogy az adott országban milyen szabályok vannak. Egyébként szerintem butaság, hol fogsz fürödni, wcni, plusz kényelmetlen.
2016. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2016. ápr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!