Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek elmenjünk ilyen...

Szerintetek elmenjünk ilyen körülmények között is?

Figyelt kérdés

Hollandiába mennénk jövő hét szombaton egy hétre és egy hónapja megvan már a jegy, tesómmal mennénk a kint élő tesónkhoz. Kissé elkapkodtuk a jegyet, a tulipánkertbe mennénk, a többi napon otthon lennénk és szeptemberben már voltunk kint 10 napot. Kicsit megbánta a tesóm is, de én főleg. Ő úgy van vele, hogy ha már megvette akkor elmegy mindenképp, én már úgy vagyok hogy nem érdekel ha elveszik a jegy, oda-vissza 13 ezer ft fejenként a jegy.

Ugye Budapestről indul a gép reggel 6-kor, de mi messze lakunk tőle, de nagymamánk ott lakik, tehát nála tudtunk volna aludni. De ő hirtelen minden szó nélkül elutazott ki tudja mennyi időre igy nála már nem tudunk aludni. Csak a repülőtéren tudnánk éjszakázni de hát abból nem sok alvás lenne.

A másik hogy nekem pont azon a héten jön meg, lehet az utazás napján, de lehet a hazautazás napján. Mikor vettem a jegyet úgy volt hogy már túl leszek rajta, de késett. Meg már egy éve nem olyan rendszeres a menstruációm. Ez magában még nem baj hogy megjön, de nekem az külön rosszullét, első két nap biztos rámegy, fájdalomcsillapitó nem mindig hat és hányni is szoktam. Ebben a hónapban ráment mind az öt nap, folyamatos hányingerem volt. Régen nem volt ez és rendszeres is volt.


Most azon gondolkodom, hogy nem megyek el, nem baj ha most elveszik 13 ezer ft, ugye oda külön 100 eurót viszünk költőpénznek. Na meg hazafelé már nem vizsnek ki a repülőtérre Eindhovenbe hanem nekünk kell vonatozni és ugye ott drága a vonat. Ezt a kedves tesóm már akkor közölte mikor már megvolt a jegy.

Kérdeztem a tesómat hogy neki van-e kedve menni, azt mondta nem nagyon, de ha már megvan a jegy akkor elmegy. Nem túl meggyőző.


Ti elmennétek így?


A szeptemberinél meg előző nap jött meg, kórházba is kerültem, de szerencsére elengedtek, de megvolt az esélye, hogy bent tartanak. Én már le is mondtam magamról hogy nem megyek, de szerencsém volt.



2016. ápr. 24. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
szerintem ne menjetek..ez rosszul indul!!
2016. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos mennék, minden álmom hogy lássam Hollandiát. :)
2016. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem se menjetek. Helyette inkább a nőgyógyászt látogasd meg!
2016. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is inkább orvoshoz menj és ne hollandiába
2016. ápr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok hányszor voltam már orvosnál, kétszer a sürgősségin is emiatt. Most is voltam. Nőgyógyász elintézett egy hülye fogamzásgátlóval, kell a fenének, szedhetem egész életemben ha nem akarom, hogy visszajöjjön. Na meg a hasmenést nem oldja meg. Már időpontom is van gyomor és vastagbéltükrözésre. Egy éve kezdődött az egész
2016. ápr. 25. 10:47
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

addig kell orvoshoz járkálni amíg meg nem oldódok a probléma.


wizzair-en még egy tampont sem fognak tudni adni. ne menj.

2016. ápr. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nyilván lesz az nálam. Folyamatosan járok orvoshoz, illetve orvosokhoz
2016. ápr. 27. 13:03
 8/8 anonim válasza:

eriggyéé még hollandia enni se eszek nem még hollandia

hááááááááááááááááááááááá

2016. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!