Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetséges, hogy tényleg 790...

Lehetséges, hogy tényleg 790 ft-ba kerül a fapados jegy Amsterdamba?

Figyelt kérdés

[link]

én lesokkoltam... bár ha tényleg ennyi lenne,akkor nem gondolkodnék,hova megyek nyaralni.

De ez ugyen nem igaz... vagy én értelmezem félre. Ugye?


2010. ápr. 7. 17:42
 1/10 anonim válasza:
az hát bmeg
2010. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De holy ilyen olcsó ? :O
2010. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* hogy
2010. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nahát ez az amit nem értek! a malév 41EZER!!! ért kínálja
2010. ápr. 7. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Skyeurope már nem repül, legalábbis Budapestről biztosan nem. Mintha ők jelentettek volna nem rég csődöt, de ebben most sajna nem vagyok biztos. Lehetséges hogy ezek voltak hozzájuk az utolsó jegyek, ezért voltak ilyen olcsók.

Amúgy ha körülnézel más fapados légitársaságok oldalin tényleg nagyon olcsón lehet repjegyeket találni. Gondolok itt 1590 ft-ra pl (eddig ennyi volt a minimum amit láttam, bár nem amsterdamba). Ehhez persze még hozzájön a foglalási díj, a reptéri illeték blabla... csak hogy egy példával éljek én 2990 ft-os repülőjegyet vettem, ami mellé a poggyászdíj még 8 ezer ft volt, plusz foglalási díj.

2010. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, igen... most hogy jobban megnéztem az általad linkelt oldalon ki is van írva:

"Megszünteti magyarországi működését a Sky Europe fapados légitársaság. Utolsó járata 2007.10.31-én indul Ferihegyről.

Korábbi ajánlataik:....."

A malév azért drágább, mert az nem fapados járat, míg a skyeurope az volt! :)

2010. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hahó elolvastad ezt 1általán???


"Megszünteti magyarországi működését a Sky Europe fapados légitársaság. Utolsó járata 2007.10.31-én indul Ferihegyről."

2010. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ó értem :) hát szómiszó nem olvastam úgy teljesen át :D

csak kerestem,mennyibe fájna az amsterdami út innen kettőre. de akkor mégis van remény,ha egy tizes/kopf kijön annak már nagyon nagyon örülök :)

2010. ápr. 7. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Amsterdamba azért jóval drágábbak már a repülőjegyek, mostmár nem is találtam 40-50 alatt.
2010. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel már csak a reptéri illetékek (két reptér ugye) 8-15ezer, így habár a jegy lehet 790Ft, de ha el is akarsz jutni oda akkor vegyél még hozzá néhány ezret.


Ja és a illeték nem az egyetlen sarc, szóval a reális inkább olyan bruttó 25ezer-től kezdődik.

2010. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!