Kezdőoldal » Utazás » Európa » A német vonatoknál mennyire...

A német vonatoknál mennyire jellemző a késés?

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatok érdekelnének, nem legendák.
2016. máj. 3. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

A legtöbb esetben pontosak (egy percen belül van az eltérés), késés ott van, ha építik a pályát, vagy ha valami történik (baleset vagy hasonló), de ez is ritka.


25 éve élek Németországban, és eddig kb 5-6 alkalommal késett a vonat, egy esetben valaki eléugrott és öngyilkos lett, egyszer egy fiatal srác heccböl a vonat tetején akart utazni és a rendörség vitte el, a többi építkezés volt.


Meg pár évente elöfordul sztájk, amikor elöre bejelenve egyes vonatok kimaradnak -, de ez más téma.

2016. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat! Ilyesmire számítottam.

Az építéseknek valahol utána lehet nézni vagy esetleg ha megírom, hogy honnan hová megyünk, tudnál segíteni?

Köszi!!!

2016. máj. 3. 07:44
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Ezt úgy bírom, hogy itt mindenki 25-30 éve él Németországban:)

Csak tudnám, hogy mit csinálnak ezen az oldalon 25 év Németország után....

2016. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk 2 millió török, meg 1 millio orosz, akik mar nemet allampolgarok is, több, mint 25 eve elnek Nemetorszagban es kepzeld ok is hazajarnak Torokorszagba/Oroszorszagba es egesz biztos, hogy olvasgatnak torok/orosz oldalt. Ebben neked mi olyan hihetetlen?
2016. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö vagyok: A Bahn.de oldalán utána lehet nézni, hogy azon a szakaszon, ahol utazni szeretnél, van-e építkezés, melyik napokon, milyen idöpontok között, mennyi késésre lehet számítani, illetve milyen kiegészítö megoldások vannak (pl. busz vagy más útvonal)


Akinek meg hihetetlen, hoyg valaki még sok év után is tart kapcsolatot MO-gal, az elég korlátolt gondolkodású ember.


De az érdekelne, ahhoz mit szólsz, hogy MO és NO mellett még Angliában és az USA-ban is vannak fórumok, ahol fenn vagyok, pedig ott sosem éltem, és nem is fogok!

2016. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kint élő társunknak!

És ne veszekedjünk, ennyit nem ér az egész... Miért kamuzna?! Meg nekem mindegy is, ha segített rajtam!

Szép napot!!!

2016. máj. 3. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Persze-persze :)

Az Endor bolygón véletlenül nem szoktál lenni?

2016. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudod, erre mondják, hogy mindenki magából indul ki!
2016. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TappancsMancs ***** válasza:

Ma már - és jónak tartom - ilyen interkontinentális világot élünk. Igazából még azok akik Magyarországon élnek és akár nem is nagyon utaznak és effélék, még ők is társalognak a világ bármely részére/en/n (vagy hogy) :D Aki csak angolul tud már regel bárhova és kommentel... Jó ez :D


Ja aki meg magyar és máshol él meg naná hogy olvas és topikol magyar oldalakon.

2016. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én megjártam párszor, 20 perces késés, így elkéstem az utolsó csatlakozást (Frankfurt reptéről mentem Lindau felé), Oktoberfest idején pedig nem fértem fel a vonatra (Münchenből indultam) illetve a következő több, mint egy órás késéssel ért be. Gyakran utazom regionális vonattal és azok is késnek, igaz nem vészesen sokat. Egyik ismerősöm elkéste a repülőjét, annyit késett a vonat.
2016. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!