Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha elutaznál Norvégiába,...

Ha elutaznál Norvégiába, Svédországba vagy Finnországba, mi lenne, amit mindenképp vennél?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 15:09
 1/6 anonim válasza:
100%

1 jó meleg ruhát,mert rettentően fázós típus vagyok. :D

Viccet félretéve,amúgy gőzöm sincs,de Svédország nagy szerelmem és a későbbiekben mindenképp szeretnék eljutni oda :)

2010. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam Sévdorszgában, minden baromi drága volt, az itthoni árakhoz képest, szóval csak a saját pénztárcámban mérve álmodoztam. Pl ismerősöknek mindenkinek hoztam egy kis hűtőmágnes plüss rénszarvast, svéd zászló volt ráhímezve. Ott mindent rénszarvasban mérnek, minden ajándéktárgyon rajta van.

Nagy álmom volt hogy lássak egy rénszarvast élőben, láttam... és hogy fürödhessek a tengerben, fürödtem... :) Érdemes gumicsizmát venni, mert ott az a trend, illetve mindenféle gumi szandál, hisz rengeteget esik az eső. Az időjárás nyáron pont elviselhető. A jobb napokon 30 fok is volt amikor ott voltam, de ha hűvösebb volt és esett az eső, akkor sem fáztam egy pulcsiban és hosszúnadrágban. Olyasmi mint nálunk a tavasz, percről percre változik, egyszer még tiszta az ég és tűz a nap, a következő pillanatban már szakad az eső... annak is több fajtája van, szóval esőkabátot, esernyőt mindenképpen érdemes, ajándék boltokban is lehet venni vicc nélkül! :D

Aztán amit én nagyon szerettem volna, az egy nagy plüss rénszarvas pulcsiban. :) Meg is leptem magamat egy ilyennel hazafelé :) De vettem volna egy VIGYÁZZ RÉNSZARVAS útjelzőtáblás táskát is, csak sajna nem volt keret :(

2010. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, azt akartam írni hogy olyasmi mint nálunk az ősz, csak megbolondít már a tavasz :)
2010. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 omadjoe ***** válasza:

én Norvégban, és Svedben voltam. csak a páromnak, és kislányomnak hoztam szuvenirt. jávorszarvasos figyelmeztetö táblás kispárnát. meg keresztanyámnak norvég és sved feliratos nylonszatyrokat, mert ö szatyrokat gyüjti...

és sok képet, amit csináltam a teloval...

2010. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Finn előadók cd-it,amiket nem lehet a környéken kapni:D
2010. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Norvégiába utaznék szívesen, és valószínűleg egy házat vennék ott :)
2012. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!