Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire kell felöltözni...

Eperke01 kérdése:

Mennyire kell felöltözni Koppenhágában tavasszal?

Figyelt kérdés
4 napra megyek Koppenhágába és azt olvastam, hogy 10-14 fok lesz. Mit érdemes felvenni oda ilyen időben? Elég a bőrdzsekim vagy már inkább téli kabát kell?

2016. máj. 10. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez függ mennyire vagy fázós. Általában ilyenkor gyakran süt már a nap, szóval annyira nem vészes. Viszont eső bármikor eshet, legyen nálad jó esőkabát.
2016. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon 10-14 fokba téli kabátban jársz? Én kizártnak tartom! A 10-14 fok ugyanolyan ott is, mint MO-on, nem hidegebb és nem melegebb.


Ilyenkor böven elég a dzseki, legfeljebb felveszel egy pulóvert is.

2016. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

10-14 fok hideg.

Amikor én voltam 12-14 fok volt. Vékonyabb szövetkabát, sál, csizma. És fáztam! Mivel szinte mindig fújt a szél.

Szóval téli kabátot vigyél! Mindenképpen! A bőrdzseki nagyon kevés lesz.

2016. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Eszter76 ***** válasza:

Ez teljesen emberfüggő.

Volt valamikor egy tanárom, aki Szibériából származott. Mi majd megfagytunk télikabátban is (olyan -5 fok körül volt), ő meg kijött a teraszra egy szál vékony bőrdzsekiben (kigombolva) és közölte, hogy milyen kellemes idő van... Volt egy arab kollégám is. Képes volt nyár elején is vastag pulóverben jönni, ha csak 20-22 fok körül volt reggel a hőmérséklet és állandóan fázott. Ki is röhogtük (meg ő is mmagát), hogy pólós emberek között ő pulcsiban is reszket.

Nekem télikabát biztos túlzás lenne - de vinnék egy pulcsit, amit szükség esetén föl lehet venni a dzseki alá.

2016. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ma 14 fok volt, szél nem volt, de az eső esett. Én egy ingben és egy dzsekiben voltam és fáztam.
2016. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor jössz Koppenhágába? Én itt élek, és ma 26 fok volt délután, rövidnadrágban és pólóban voltam. Nem lesz mostanában hidegebb.
2016. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a dánok 14 fokban már pólóban járnak :D Télikabátot csak 5 fok alatt vesznek :D
2016. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szombattól keddig leszek kint. Most már 12-15 fokot írnak. A kézi poggyászomba nem fog beleférni a téli kabátom, úgy hogy ez nagyjából el is dölt. Próbálok, majd rétegesen öltözködni. Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 11. 09:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ma 21 fok lesz, de lesz melegebb is. Nem kell nagyon hideg holmit hozni!
2016. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!