Kezdőoldal » Utazás » Európa » A barátaimmal szeretnénk...

A barátaimmal szeretnénk kimenni Prágába pár napra. Hol van jó szállás?

Figyelt kérdés
Éjjel szórakozni szeretnénk, nappal várost nézni? Tudnátok ajánlani olcsóbb, jó szórakozóhelyeket? Mit érdemes nappal megnézni? És ami még fontosabb: hol találhatunk szállást? Olcsó kellene, a lényeg, hogy a cuccainkat ne lopják el, azon felül tényleg nem számít.
2016. máj. 10. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Booking.com-on nézz szállást, lehet szűrni az eredménmyeket mindenféle szempontok alapján. A Chili hostelben voltam még pár éve, az elég korrekt volt és nagyon olcsó, ráadásul központi. Azóta voltam többször, de akkor már nem volt annyira szempont az ár :)


Szórakozóhelyeket nem tudok mondani, mert magam nem szeretem őket, de néhány látnivaló - vár, belváros, Károly híd, Fő tér alap, szerintem szuper felmenni Vysehradhoz is, illetve megéri elmenni Kutna Hora-ba a csontkápolnához is ill. mi hajókáztunk is, az is jó volt, megengedték, hogy kormányozzunk :) Tripadvisoron is körbenézhetsz, mi érdekes számotokra, nagyon jól be lehet sétálni a várost.


Amit nagyon ajánlok, az az U Medvidku nevű étterem és sörfőzde, elképesztő jó söreik vannak és a kaja is fenomenális, teljesen jó áron. Ill. van egy Krakora nevű kocsma, ahol a kerthelységben pumák vannak (elkerítve persze), az is megmaradt :)

2016. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, eddig is fel voltunk csigázva az első közös "kirándulás" miatt, de még jobban meghoztad a kedvünket! :)
2016. máj. 10. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Prágában kimondottan nagy a turistaforgalom, egy olcsóbb szállodát a főtértőn nem messze, éjszakánként kb. 30 euróért találsz.
2016. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!