Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy jutok el Rómában a...

Hogy jutok el Rómában a Ciampino Airportról?

Figyelt kérdés

Lesz egy koncert az Ippodromo Capannelle nevű helyen és oda szeretnék majd elmenni a reptérről, igazándiból nincs messze tőle, gyalog is 1 óra alatt lazán oda érnék. Csak nézegettem a googleban, és úgy látom abba az irányban (SS7-es úton) nincs járda az út mentén...

Nagyon "gáz" lenne az út szélén odáig elgyalogolni?

Vagy van oda valamilyen buszjárat megfizethető áron? És ha igen milyen busz, mennyiért, a sofőrnél lehet jegyet venni?

[link]



#Róma #Ippodromo Capannelle #Ciampino Airport #Rock in Roma
2016. máj. 16. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Taxi?
2016. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

40-50 euróért biztos elvinne. :) Inkább valami olcsóbbat...

Nekem gyalogosan is megfelelne, főleg hogy egészen közel van a reptérhez, csak nem tudom szabad-e.

2016. máj. 16. 13:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Most találtam egy ilyet a Rock In Roma oldalán:


"From the Ciampino Airport “G.B. Pastine” go to the Ciampino train station and take the line FR4 direction Termini Station.


Get off at Capannelle train stop and walk about 0,4 miles until you get the venue Hyppodromo delle Capannelle."


Az általam feltöltött térképen is látható ez a vonatállomás (jobb oldalt a Ciampino szónál), ezzel meg az a baj, hogy a repülőtér épülete és a vonatállomás között ott van a leszállópálya, mégis hogy az ördögbe kerüljön át oda az ember? o.O

2016. máj. 16. 13:35
 4/4 A kérdező kommentje:

Na tovább kutakodtam. :)

Tehát a reptérről van valami COTRAL/SCHIAFFINI nevű busz, ami 1 euroért visz el a vonatállomásra. És onnan a vonatjegy 1,5 euróba kerül. Tehát 5 euróból megvan az oda-vissza út. :)

Azt is kiböngésztem, h jegyet az újságárusnál lehet venni, csak az nem világos, hogy a COTRAL/SCHIAFFINI nevű buszra az 1 eurót a sofőrnek kell fizetni, vagy van a buszon PayPass opció, vagy azt is újságárusnál kell venni?

2016. máj. 16. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!