Kezdőoldal » Utazás » Európa » Róma Ciampino reptér felől...

Róma Ciampino reptér felől mivel érdemes bemenni a belvárosba? Mivel a legkönnyebb és legolcsóbb bejutni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legkönnyebb: ha kisétálsz a terminálból ott lesz egy rakás busz. Különböző társaságok, pl. Terravision. Kérdezd meg, de a legtöbb amúgy 4 euróért visz be (a terra tuti), vagy tán mindegyik. Már csak azért is javaslom a terrát (bár a többi is 4 euro valoszinu) mert amíg ők nem jelentek meg és nem törték le így az árakat, addig magasabb áron volt ugyanez a többi cégnél, de kénytelenek voltak alkalmazkodni a verseny miatt :)


legolcsóbb: ugyaninnen a reptérről megy busz Anagnina nevű metró végállomásra. Onnan metróval be tudsz menni a központba. Metró 1,5 euro azt tudom, a buszt nem tudom.



De én az első opciót javasolnám inkább. 4 euro talán kibírható..

A kb. max 1 euro spórolásért nem éri meg az átszállással vesződni. Pláne visszafelé ne csinálj ilyet, mert ki tudja hogy járnak a buszok Anagnina és a reptér között és gondolom nem szívesen késnéd le a repülőt.

2013. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 ejró 20 a busz a vasútra, onnan meg 2,60 a jegy a termini-be.

Ott vagy árban, ahol az első írta, csak megspórolod a dugaszt az autópályán, ha olyan időben mész.

2013. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi is most megyünk 20-án Rómába, s nekem is a buszokat javasolták, bár nekem 6 eurot mondtak de ezek szerint olcsóbb lett.
2013. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
utolsó vagyok, 6 euro volt a transzfer. Termininél tesz le, kényelmes.
2013. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emelték mostanában? Milyen céggel mentél? Lehet csak téged sikerült lehuzni :-(
2013. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!