Kezdőoldal » Utazás » Európa » A 3 skandináv ország közül...

A 3 skandináv ország közül melyik milyen?

Figyelt kérdés

Ezek alapján:


1, Hol beszélik többen és jobban az angolt?

2, Melyik a liberálisabb?

3, Hol a nagyobb most a jólét?

4, Mennyire befogadóak?

5, Gazdaságilag melyik, hogyan áll?

6, Hol van most több muzulmán és hol lesz?



2016. máj. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

"6, Hol van most több muzulmán és hol lesz?"


Ez téged, mint szintén bevándorlót miért zavar? Ha így nyilatkozol akármelyik országban, azt hiszem hamar otthon találod magad, mert kiutálnak.

2016. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Úgy látszik sokan lehúzták az elsőt, pedig teljesen igaza van. Én ugyan nem élek Skandináv országban, hanem Finnországban. A bevándorlókra itt nem használnak nagyon egyéb kifejezéseket (pedig léteznek különböző elnevezések) de általában mindenkit egy kalap alá vesznek aki nem finn. Nekem mondták már, hogy én testvér vagyok (a nyelv miatt) kicsit később meg hallom vissza, hogy ingyenélő bevándorló vagyok. Szóval a legkisebb gondod legyenek a muzulmánok, hidd el nem fognak cseszegetni hacsak nem csinálsz te balhét velük. Viszont a helyiktől pár rasszista megjegyzéstől inkább félnék.
2016. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
99%

1. Mind a három országban jól beszélik. Ha nagyon muszáj lenne választanom a saját tapasztalataim alapján, akkor azt mondanám, talán Norvégiában beszélik a legjobban, de ez a különbség magyar szemszögből tényleg nem számít.

2. Svédország.

3. Norvégia.

4. Befogadóak, de ha nem beszéli valaki a nyelvet (sőt még ha beszéli is), a helyiekkel nem nagyon integrálódik.

6. A számok valószínűleg Svédországot mutatnák, de ha a fővárosokról beszélünk, én mindenképp Oslót mondanám. Persze ez is csak saját tapasztalat, továbbá ránézésre nem nagyon látni a vallást az embereken.

(Ezek saját tapasztalatok. Számok, adatok miatt gondolom, nem ide jönnél.)


#1

1. Senki nem mondta, hogy a kérdezőnek milyen az állampolgársága.

2. Senki nem mondta, hogy a kérdező menni akar bárhova is.

3. Kérdések feltételét nem nevezném nyilatkozásnak.

4. „mint szintén bevándorlót” – mármint ki beszélt itt bevándorlókról? Mint szintén milyen bevándorlók?

5. Senki nem mondta, hogy zavarja őt. „Hol van most több muzulmán és hol lesz?” Szó szerint ez volt a kérdés. De ha ebből már az jön le, hogy zavarja őt, akkor sejtem, honnan jön a „kiutálnak” elmélet.

(6. Csak zárójelesen. Senki nem mondta, hogy pl. a kérdező maga nem muzulmán és emiatt érdeklődik, vagy nem éppen vallást szeretne váltani.)

7. Ez a legutolsó kérdése volt, valószínűleg a legkevésbé fontos. De persze erre ugrani kell átlépve az összes többit.


#2

Az egyes "válasza" azért lett lepontozva, mert a feltett hét darab kérdésből kerek nulla darabra bírt válaszolni. És még az az egy reakció is, amit képes volt írni, semmi más, csak fröcsögés.


Ui.: Vigyázzatok, nehogy kérdéseket tegyetek fel, mert kiutálnak. Gyakoriról is!

2016. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Mindig megvetéssel tekintettem az olyan kérdezőkre, akik úgy írnak ki utazással kapcsolatos kérdést, hogy valóüjában nem utaznak, csak politizálnak.

Ez a kérdés is politizálás, ráadásul a legalantasabb.

Az én személyes értékrendem alapján amikor valaki a muzulmánokról kérdez, mint lényeges szempont, valamit nagyon elnézett a szakamunkásképzőjében.

2016. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Én Dániában élek.


1, Hol beszélik többen és jobban az angolt? Mindhárom országban találkoztam olyannal, aki nem beszélte a nyelvet. De szerintem itt Dániában elég sokan nem beszélnek angolul.


2, Melyik a liberálisabb? A svédek. Ez nem kérdés.


3, Hol a nagyobb most a jólét? Norvégia.


4, Mennyire befogadóak? A dánok szerencsére már észbekaptak, és már nem olyan nyitottak.


5, Gazdaságilag melyik, hogyan áll? Jól állnak nagyjából,talán Norvégia a leggazdagabb.


6, Hol van most több muzulmán és hol lesz? Norvégiában van kevesebb. A svédek nagyon sokat befogadtak. Itt is vannak, de hála Istennek, nem túl sok.

2016. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Svédországban élek.


1.A svédek is jól beszélik.

2.Svédek

3.Norvégia

4.Ez nehéz kérdés. A politikusok befogadják a menekülteket. Az átlag ember kezd nagyon besokalni. Sok konfliktus van pl felgyújtogatják a tervezett menekültszállókat. SOk a rasszista, csak nem szabad beszélni róla. Amúgy az európai bevándorlókat sokkal jobban befogadják. (egy példa: én most gyakorlaton vagyok egy helyen, ahol svéd a tulaj. Hárman voltunk jelentkezők, a másik kettő muzulmán volt és engem választott a főnök, pedig egyforma képességeink vannak. Azóta már tudom, hogy miért lettem én)

5. Norvégia áll a legjobban és szerintem Dánia a második, de ez csak az én tippem.

6. Svédország. Valószínüleg így is marad.

2016. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!