Kezdőoldal » Utazás » Európa » Cserediákként hova a legérdeme...

Faniya kérdése:

Cserediákként hova a legérdemesebb kiutazni a lenti országok közül?

Figyelt kérdés
Én elsősorban Svájcra(francia vagy német), Belgiumra (francia), Hollandiára, skandináv országokra és Oroszországra gondoltam. Angolul középszinthez közel vagyok, németül alapszinten és oroszul nagyon alapul tudok, a cirill abc-t ismerem.

2016. ápr. 15. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Hollandia, esetleg Skandinávia. Svájc elég uncsi egy diáknak (sőt szerintem mindenkinek), Belgium francia részén nem biztos, hogy boldogulnál az angol tudással, Oroszország meg no comment inkább. Szóval én Hollandiát ajánlom.
2016. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Esetleg arról tudsz valamit mondani, hogy a holland emberek milyenek?
2016. ápr. 16. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tuti, hogy Oroszországba mennék (szeretnék is jövőre), de csak mert érdekel maga az ország és a kultúra. Életszínvonal alapján Hollandiát választanám.
2016. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyelvtudás nélkül macerás lesz mindegyik

A hollandok jó fejek.

2021. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!