Kezdőoldal » Utazás » Európa » Eurolines busszal mennénk...

Eurolines busszal mennénk Budapestről Amszerdamba. Ott lehet aludni?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom elkepzelni hogy ülve elaludjak de egész éjszaka csak nem tudnék ébren maradni de aki utazott mar ezzel az hogy volt?Van itt wc is egyátalán??

2016. jún. 5. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Marpedig agy nincs, ugyhogy maximum ulve tudsz aludni. WC elvileg van, csak nem szeretik ha hasznalod, hogy ne kelljen se uriteni, se takaritani, ugyhogy a megalloknal intezheted a kis- es nagydolgodat (benzinkutak, stb).
2016. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha nekem akkor kell amikor éppen nincs a közelben benzinkút?akkor csak megengedik hogy használjam
2016. jún. 5. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Aludhatsz igen, bár én is csak kínomban "aludtam" mikor buszoznom kellett ekkora távon. WC van, de nem engedik használni. 2-3 óránként megáll a busz a pihenőben, ami általában nem ingyenes. Legalábbis Londonból Budapestre jövet az összes helyen ahol megálltunk, mindenhol 1-2 €-t kellett fizetni.
2016. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ingyenes???és akinek nincs euroja az csináljon be??22 órás utnál hogy ne lehessen wc-t használni te jo ég
2016. jún. 5. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudok aludni, és szenvedek minden olyan buszúton, ami 4 óránál tovább tart.

Meglátásom szerint repülővel többnyire nem is drágább.

Ezért ne menj soha eurolines-szal és társaival.

2016. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
sajnos a buszozás ezzel jár. ez a hosszútávú utazások legalja. időben foglalva egy fapados repülőjegy sem drága. az út meg csak 1,5 óra.
2016. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
65-100 euro kozott van mar jegy. Ez 20-30 ezer, nem tudom mennyi a jegy erre a horror buszjaratra, de 30 ezret azert nem olyan nehez osszesporolni, hogy ilyen buszutakra kelljen fanyalodni.
2016. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
9900 ft a busz és akarmennyi csomagom lehet
2016. jún. 5. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
nekem is amszterdamba kell mennem de soha nem mennek busszal, az kb feler egy kinzassal, siman szamolhatsz par oras kesesel, vagyis a 22 ora kb25 lesz. inkabb megyek repulovel, klm 35E return
2016. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így van, hosszú az út, de nem kell túlozni. Legalábbis nekem teljesen kibírható volt. Az tény, hogy másnap hulla fáradt leszel, de vannak előnyei a busznak is...

Mi használhattuk a WC-t ha SOS kellett, de 2-3 óránként megálltunk. A sofőrök jól ismerték az útvonalat, így kulturált helyeken álltunk meg. Viszont mindenhol kell már fizetni a WC-ért, 20-50 cent vagy akár 1eurót is, erre fel kell készülni.

A késésről meg annyit, hogy mi fél órával hamarabb megérkeztünk, de ha baleset van vagy bármi, nyilván előfordulhat, hogy késve érkeztek. De busz, vonat, repülő.. mind késni szokott, nem a pontosságról híresek

2016. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!