Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen a közbiztonság Bulgáriá...

Milyen a közbiztonság Bulgáriában? pl. Lopkodják még az ablaktörlőket?

Figyelt kérdés

Amikor x évvel ezelőtt ott jártam a Fekete tengernél, akkor figyelmeztettek, hogy ablaktörlőket, dísztárcsákat stb.. tegyem a csomagtartóba, mert le fogják lopni.

Aki járt ott mostanában, mit tapasztalt?



2016. máj. 8. 18:59
 1/4 anonim válasza:
Tavaly voltunk párommal idén is odamegyünk semmi probléma nem volt, és nem hallottuk senkitől sem hogy lett volna olyan a közbiztonság mint itthon
2016. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Amúgy ezt olvastam, mint bulgáriai jó tanács autósoknak:

"Az autóval utazók a szálloda zárt parkolójában hagyják az autójukat...Gyakoriak a gépkocsilopások, rongálások, különösen a külföldi rendszámú személygépkocsik eltulajdonítása.

A nyaralás zavartalansága érdekében javasoljuk a repülőgéppel, vonattal, autóbusszal történő utazást! "


Vagyis nincsen semmi baj, de azért azt ajánlják, hogy autó helyett repülővel, busszal, vonattal menjünk.

Azért ez egy kissé elgondolkodtató!!

2016. máj. 10. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi koze az ablaktorlonek es a disztarcsanak a kozbiztonsaghoz?
2016. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En minden evben megyek Bulgariaba egy-ket hetre (autoval), Burgasz, Neszebar, Melnik, Veliko Tarnovo... soha nem loptak el semmit, es nem ert semmi atrocitas.


Amugy en Bukarestben lakom, ugyhogy nekem kozel van. Magyarorszagrol nem tudom, ha megeri-e odaig elmenni.

2016. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!