Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániai árak Magyarországhoz...

Romániai árak Magyarországhoz képest milyenek?

Figyelt kérdés

Hat napos terepgyakorlatra megyünk és megállunk majd ugye vásárolni mindennap ( két nap lesz vacsora amit kapunk) de a többi nap magunk gondoskodunk az étkezésről.

Szerintetek elég lesz 15ezer forintnyi lejt vinni?


Persze a boltba ilyen alapélelmiszereket vásárolnék pl kenyér/zsömle/kifli, vaj, felvágott, sajt vagy pékárú. Ezek a magyarországi árakhoz képest kb ugyanolyanok ?


Választ köszi előre is ! :)



2016. jún. 14. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanannyival számolhatsz, mintha itthon vásárolnál. Van ami olcsóbb is. Azt nem tudom elég e neked a 15ezer, nem tudom mit és mennyit eszel. :D
2016. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát persze nem ilyen drága kajákra gondoltam :D

de most így belegondolva kolis vagyok, és ott se költök egy héten 10 ezernél többet, szóval gondolom itt se lesz baj, hogy elfogyna a pénzem :D


köszi a választ!:)

2016. jún. 14. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanam, hogy sok, de ha valoban csak supermarketben vasarolsz, nem vagy nagyetku es masra nem koltesz, akkor akar eleg is lehet. Az arak hasonloak, van ami olcsobb van ami dragabb, de nem nagy a kulonbseg. Legolcsobb nagyaruhazak a Kaufland es az Auchan. Amugy ha segit, egy kenyer 2-5 lej kozott van(attol fugg mekkora), zsomle kb 40-50 bani, egy normalis vaj 5-6 lejtol, felvagott 5-7 lej/100gramtol mar vannak jok, sajt 20-25 lej/kg-tol indulnak a jok.
2016. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:)


Amúgy mondták nekem, hogy ott a víz kicsit drágább.

2016. jún. 15. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy dragabb lenne, de hasonlitsd ossze: supermarketek vizei 1 lej korul indulnak, ezek altalaban kutvizek siman vagy dusitva (nem epp a legjobbak). Normalis asvanyvizek olyan 1.70-1.80-nal kezdodnek. A legjobbak szerintem a Borsec es a Tusnad(szensavasak), ezek olyan 2-2.5 lej kozott mozognak (a Borsec 1.5, a Tusnad 2 literes kiszerelesben). A szensavmenteseket en nem igazan szeretem, de ismerosi koromben a Borsecet, Aquatiquet, Dornat es Aqua Carpaticat dicserik(0.5, 1.5 es 2 literes kiszerelesben, a 2 literesek 2 es 3 lej kozott mozognak).
2016. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!