Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt mar valaki Muggia-ban...

Volt mar valaki Muggia-ban (Olaszorszag)? Van ott jo strand?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok strandja van, hiszen az Adriai-tenger partján fekszik. A többségük néhány kilométerre fekszik, de van egy közvetlen a városban, annak a strandnak is Muggia a neve. Jó, finom homokos.
2016. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel szemben van vele Trieszt kikötője, rengeteg a hajó.

Ezért szerintem nem túl tiszta a vize.

Mi fürödtünk ott párszor a nagy meleg miatt, nem rossz, de nem egy álom hely.

Viszont jó parkoló van a strand elött, és ha jól emlékszem, ingyenes is.

Jobban jársz, ha átugrassz Piranba, pár kilométer.

2016. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! Piranban is van parkoló a strandnál?
2016. jún. 27. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Az már nehezebb téma.

Pirant kis Itáliának hívják, szűk kis utcákkal, autóval be sem lehet nagyon menni, van egy nagy parkoló a város bejáratánál, onnan gyalogos. És sajnos fizetős.

2016. jún. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jobban megneztem a terkepen, a szallas Muggia mellett van inkabb kb 1 kilometerre a szloven hatartol. Ugyhogy nem Triestel szemben az obolben. Van ott egy kemping is. De az meg mindig nem egyertlemu hogy homokos, koves vagy letras a strand...
2016. júl. 17. 00:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Már többször voltam, ahogy a képen is látszik, szemben van Trieszt, bárhova mész Muggiában, és ilyen szép kis hajók sorakoznak a tengeren. :

[link]


A strand kavicsos, vigyél vizicipőt.:

[link]

2016. júl. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!