Kezdőoldal » Utazás » Európa » 15 eves utazhat angliabol...

15 eves utazhat angliabol magyarorszagra egy 18 eves kiserovel?

Figyelt kérdés
A lanyom szeretne haza utazni az eggyik baratjaval magyarorszagra angliabol, nem tudom hogy esetleg kellene hozza szuloi engedelyi papir es azt hogy kellene meg csinalni? Esetleg volt mar valaki aki utazott es tudja a folyamatot?
2016. júl. 1. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy 17 éves barátnőm Svájcból utazott Magyarországra teljesen egyedül, nála egy szülő által aláírt papír volt arról, hogy tudják, hogy utazik és engedélyezik. Mindig így repked, eddig soha semmi gondja nem volt belőle.
2016. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akár egyedül is jöhetne. Szülői engedély gyakorlatban maximum 14 éves korig kell (törvényileg valóban minden kiskorúnak, de ezt egyik légitársaság se követeli meg).


Én is utaztam hármasban barátokkal Angliába kiskorúként. Én voltam 16, ők 15 és senki ránk se bagózott.

2016. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!