Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berchtesgadenben volt valaki...

Berchtesgadenben volt valaki mostanában? Milyen ott a menekülthelyzet?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva tervezünk nyaralni menni oda egy hétre. Azért mennék hegyvidékes német vidékre, mert arra nyugodtság van és biztonság, legalábbis régen ez így volt. Berchtesgadent néztük ki, de nem tudom milyen arra menekülthelyzet. Legutóbb Baden bei Wienben voltunk. Hát, nem volt valami jó érzés a rossz arcú embereket kerülgetni a parkokban, a boltok bejáratánál...Nem szeretnék ilyen nyaralást, biztonságban és nyugodtságban szeretném eltölteni ezt a hetet.
2016. júl. 2. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Paranoia rulez!
2016. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Bújj el a pincébe ba*d meg! És ilyenek mint te, szavazhatnak. Beteg, rettegő, fa*fejek vagytok. Vagy provokátorok. Kisboltba nem félsz lemenni Mucsacsöröge alsón?
2016. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

A héten még nem jött az a szellemi nyomorék, aki minden úticélról képes megkérdezni, vannak-e ott menekültek.

De most előkerült.

2016. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Ne gyertek Németországba, tényleg ne! Olyan mint a zombiapokalipszis után, én hónapok óta nem jártam kint, már fogytán a készletem, de még kitart.
2016. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szellemi nyomorék? Hát, pont ti vagytok azok, akik nem tudják agyilag felfogni, hogy miről szól az oldal. Nem véleményezni kell a kérdést és minősíteni a kérdésfeltevőt, hanem válaszolni kell a kérdésre. Ha pedig nem tudsz értelmes választ adni, akkor egyszerűen tovább menni és keresni olyan kérdést, amelyet meg tudsz válaszolni.


Ennyi az oldal lényege! Remélem a magatok fajta szellemi nyomorékok is felfogták!

2016. júl. 3. 08:19
 6/6 anonim ***** válasza:

királyak vagytok!


Egyébként milyen hely Berchtesgaden? Tervezek elmenni oda kirándulni. Vannak látványosságok amik nem megfizethetetlenek? Úgy hallottam szép.

2016. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!