Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megbízható horvát apartmanok,...

Megbízható horvát apartmanok, üdülőtelepek?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani horvát apartmant, vagy üdülőtelepet, ami megbízható? 3 gyerekkel mennénk (3,5,8 évesek), még nem voltak külföldön. Mi a gyerekek előtt mindig oda jártunk, de kempingezni, vagy olyan helyre, ami nagyon messze volt. Ha lehet, apró kavicsosra mennénk, az nem olyan forró, mint a homok (Rab), és lehet búvárkodni.

Vagy mit ajánlanátok: apartman, vagy üdülőtelep? Őszintén, nem tudom, hogy az üdülőtelep mit is rejt magában.


2016. júl. 4. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Apartmanok a jók... Mi tavaly porecen voltunk kb 6 méterre volt a kis kavicsos tengerpart egy kajaldan mentünk keresztül
2016. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En nem szeretem azt a kavicsos partot mert tele van vizinovenyekkel meg stb.. Sok a rak, es vannak a vízben szigetek amikbe ha belelépsz elsullyedsz, kisgyerekkel nem vmi jo... = porec, pula
2016. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gyerekkoromban minden évben Rab-szigetre mentünk, a San Marino kempingbe. 2 km homokos tengerpart. Arra emlékszem, hogy mindig forró volt a homok.

A fehér köves meg tele van sünnel. Abban bíztam, hogy az apró kavicsos az jobb lenne.

Köszönöm az ötleteket! :)

Ha még valakinek eszébe jutna valami, szívesen olvasnám! :D

2016. júl. 5. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Porec, Lanterna apartmantelep - tökéletesen gyerekbarát, van aprókavicsos strandja is. Egy zárt, biztonságos félsziget, tele szállásokkal, körben sétánnyal, étteremmel, bolttal.
2016. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rákerestem, és szimpi a hely. Valami ilyesmire gondoltam.

Amúgy, akivel eddig beszéltem, mindenki Porec-t ajánlja.

A távolság is korrekt, tapasztalatból, éjjel utaznánk a gyerekekkel. Ez ennyi idő alatt lazán megoldható.

Köszönöm!

2016. júl. 6. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Szivesen. :)

Mi jövö héten indulunk, de voltunk már ott háromszor ott, szóval jól ismerjük a terepet. Irodánál foglaltuk a szállást fp-val, de saját autóval megyünk.

2016. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdemes éjjel utazni , mert kevesen vannak a pályán :)

Akar meg este 8 kor is megérné mert kora reggelre oda érnek. Mi is igy voltunk csak a határnál nem engedtek át :(

(Nem volt a gyerekeknek személyi, se útlevél)

Porecre mentünk mi is es nagyon kedvesek voltak mindenhol az emberek, és megértőek :))) jo utat

2016. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök minden ötletet! :)
2016. júl. 7. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!