Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgária napospartra szerbián...

Bulgária napospartra szerbián keresztül autóval érdemes menni vagy veszélyes?

Figyelt kérdés
Románia a másik alternatíva de az is veszélyes és még autópályák se nagyon vannak.
2016. júl. 9. 22:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom olvasol-e, vagy csak kiemeled a kérdésedet.

Attól, hogy kiemelted, nem kapsz jobb válaszokat, mintha elolvasnád a fent ajánlott fórumot.

Amikor meg kocsival mész ahelyett, hogy mondjuk 15 ezerből elmennél repcsivel, igazi lúzernek tűnsz...

2016. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

7en megyünk 1 kocsival, így tudunk vinni csomagokat + ott is mozogni és szerintem olcsóbbra jön ki mint a repcsi ami nem 15e! hanem 30-50e között van.

És ha te is tudnál olvasni látnád h a legutóbbi kérdésemre még nem jött válasz + az előbbi tényt is leírtam kommentben, erre továbbra is nyomod a 15e-s jegyárat bizonyíték nélkül..

2016. aug. 18. 13:41
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

de az ajánlott fórumot sem olvasgattad, ugye?

Amőgy pár napja 11eFt volt a repülőjegy.

Csá

2016. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha lett volna is mind hetüknek (amit kétlek) 11 ezerért jegy oda-vissza (de tegyük hozzá, hogy elve nem mindenki úgy nyaral, hogy az ócsó repülőjegyhez igazítja a nyaralását, hanem van egy fix dátuma, mikor megy/mehet és mondjuk rajta nem segít, hogy előző/követkző héten a jegy pont olcsó lenne, de mikor neki kell akkor meg nem) az már eleve 77 ezer és ebben még csak egy nagyon fika méretű kézipogyó van fejenként, nincs benne a hét embernek a transzfer a megfelelő hely(ek)re és ha valahova ezen kívül menni akarnak, akkor vagy nem mennek, vagy bérelnek kocsit (további költség) vagy szarolnak helyi járatokkal (szintén pénzért).


Nagyon vicces és jó dolog a fapados, van előnye is, de nem tudom miért kell valakit lúzernek nézni azért, mert olyan helyre megy, amit autóval simán meg lehet oldani, olcsóbban jön ki, azt visz magával, ami neki tetszik és bármikor bárhova elmehet plusz költség (benzin kell csak) és macera nélkül, amikor csak eszébe jut és szükséges. 1200 körüli kilométert simán levezet egy sofőr egy seggel, és 7 felé szétdobva a benzin se lesz sok, cserébe a plusz kényelemért, mikor ott vannak.


Én is járok ide-oda olcsón fapadossal is, de nem mindig van kedvem tesco szatyros papucsos turistának érezni magam, van mikor inkább bevállalok egy seggel 13-14 óra vezetést, mert megéri, hogy helyben legyen a saját autóm.

2016. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Utolso ebben teljesen igazat adok neked. En Parizsban eltem evekig, ahonnan jart fapados, ami remek volt ha csak egy hetvegere vagy par napra ugrott haza az ember. Hosszabb nyari vakaciora viszont altalaban az autot valasztottuk, ugyanis altalaban valoban nem akkor mentunk amikor olcso volt a jegy, hanem amikor szabadsagot kaptunk, es az sem volt mindegy, hogy helyben hogyan tudunk mozogni.

Ez uduloovezetben meg, ahol azt sem tudjuk, milyen a tomegkozlekedes, fokozottan ervenyes.

Ha az auto tele van 4 vagy 5 emberrel, a koltsegek maris mashogy oszlanak el, mintha mindenki fapadosra vesz jegyet egyenkent.

Arrol valoban nem is beszelve, hogy altalaban a munkaltatok nem szeretik fel evekre vagy honapokra elore eldonteni, hogy mikorra adja ki a szabadsagokat, plane ha nincs elore szabadsagolasi terv. A nyari vakacioidoszakban pedig ketlem, hogy talalnal pl 2 honappal elotte 11 ezerert jegyet feeladando csomaggal. Plusz ugye a transzfer, meg a helyi kozlekedes...

2016. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy előtte beugrik egy-egy jegy olcsón, de az meg általában olyan röviddel előtte van, hogy HÉT felnőtt dolgozó embernek azt leszervezni, plusz jó szállást találni, hát hagyjuk.. Most is látok olyan jegyet, ami jó helyre megy, csak épp két hét múlva, JÓ szállást JÓ áron találni már kihívás lenne, és amúgy is biztos örülnének bent, ha beböfögném, hogy két hét múlva megyek üdülni.


Én pl. mentem úgy Velencébe, hogy repülővel, mivel ott úgy se kell kocsi ugye. Na megvettem fél évvel a dátum előtt a jegyet, lefoglaltam a szállást. Ne mondjam, hogy az okos fapad mániás ismerősöm körberöhögött, hogy majd mielőtt menni akarok akkor majd olcsóbb lesz biztos a jegy és minek megvenni ennyivel előtte, majd meglátom. Hát mondom, ja kb. 5 ezerrel olcsóbb oda-vissza (Amúgy tényleg annyival olcsóbb lett lol) hova szarjak, viszont egy ilyen népszerű úticélnál nem mindegy előtte mennyivel foglalod a szállást és én még dúskáltam a jobbnál jobb lehetőségekben, és egy nagyon tuti nagy apartmant foglaltam le tök jó helyen potom pénzért. Ha nem ennyivel előtte tervezek, akkor akkor minimum 100 euróval drágább lett volna a szállásom. És kisebb és szarabb.


Néhányan kicsit túl erőltetik ezt az olcsóbbnál is olcsóbb jegyek vadászata hobbit és semmi mást nem is vesznek számításba, csak azt, hogy milyen ócsó volt a jegy. Ja, hogy valójában meg sem érte? Az mindegy.

2016. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Az a jó az oldalban, hogy azok is elmondhatják a véleményüket, akik nem képesek mással mint autóval utazni, azok is, akik szerint az olcsó repülőjegy valami úri huncutság, és mi is, akik képesek vagyunk valóban fillérekért utazni.

Szerencsére nem kell, és nem is tudnátok utánunk csinálni, ha megfeszültök sem.

2016. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerencse, hogy nem utazok ugy, mint te, kedves 51%-os...

Igy pl mig te Parizs kulsore repulsz 10 000 forintert es kifizetsz egy masik tizest a transzferre, addig en Orlyra vagy CDG-re 20-30 euroert... Nyilvan...

Amugy nem ertem miert luzer az, akinek egyeb szempontok miatt nem feltetlenul az internetes fapados repjegyfoglalas a legmegfelelobb megoldas.

Nyilvan akkor engem is leluzereznel, miutan pl most kenytelen voltam utazasi irodanal foglalni a karacsonyi repjegyet, tekintve hogy a 3 eves kislanyom nem velunk utazik vissza, hanem a szuleimmel. Interneten meg gyereknel egyedul nem vehetek ugye jegyet.

De ha ennyire okos vagy, akkor neked nyilvan erre is van megoldasod, mert ugye aki utazasi irodat vesz igenybe, az luzer, tok mindegy, hogy miert.

Es ugyanilyen sarkositott a velemenyed az auto tekinteteben is.

Amugy en pl egyaltalan nem gondolom, hogy a csaladom luzer lenne azert, mert a 2 hetes sziciliai nyaralast autoval ejtettuk meg, egyreszt mert 7 fonek tenyleg nem egyszeru nyaron jegyet talalni, nekem meg a vizsgaidoszak vege volt ugye ketseges, amugy meg pl tok jo volt plusz egy hetet radobni, es vegigautozni Olaszorszagon, meglatogatva Napolyt, Cinque Terre-t, Romat, Firenzet... a helyben valo mozgasrol nem is beszelve.

Vagy mikor a legjobb baratommal fogtuk a satrat, be a kocsiba, es minden elozetees terv nelkul irany Franciaorszag... amit 3 het alatt korbeautoztunk...Ez, ha repulovel utazunk, nyilvan joval dragabban jott volna ki...

2016. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Megkérdezted, hát mondom. Igen, valóban a lúzer kategóriába sorollak, de ez a magánvéleményem.

De a lehetőség előtted áll, hogy feltedd itt a saját kérdéseidet. És igen, elmondhatod azokat a módszereket, ahogyan te intézed a dolgaidat.

Lehet, még megihlet másokat az autós világjárásod, és a hihetetlen módszer, amivel utazási irodába jársz olyan dologért, amit másképp is intézhetnél.

2016. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

51%-os nézd, mi nem vagyunk rászorulva arra, hogy befeszüljünk a repjegyfoglalgatásokba, meg az olcsóság szervezésébe, meg az ilyen reggel mentem este jöttem, igaz csak egy szelfire elég, meg arra, hogy elmondhassam jártam külföldön repülővel 10 ezerért utazásokra.


Élvezd ki, ha erre telik, van akinek növényimelléktermék "sajt" is jó, van aki meg parmezánt reszel a kajájára, de azt ne várd, hogy bárki rosszul fogja magát érezni azért, mert több pénze van, mint neked, és kényelmesebb dolgokat engedhet meg magának, mint te.

2016. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!