Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgária napospartra szerbián...

Bulgária napospartra szerbián keresztül autóval érdemes menni vagy veszélyes?

Figyelt kérdés
Románia a másik alternatíva de az is veszélyes és még autópályák se nagyon vannak.
2016. júl. 9. 22:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Utolso, hagyd 51%-ost, szerintem beteg, minden forumban leluzerez valakit mert nem utazik ugy mint o, de erdemi kerdesekre amiket feltettem, mert tenyleg kivancsi vagyok ra, meg sosem valaszolt csak frocsogni tud.

Peldaul meg mindig nem kaptam valaszt arra, hogy ugyan hogy foglalna jegyet akkor, ha lenne egy harom eves gyereke akinek a visszautra kulon kell foglalni, mert a szuleimmel jon vissza (a gyerek jegyet mi vesszuk, a szuloket ok maguk), es a legitarsasag nalunk talalhato egyetlen irodaja amelyik repul Budapestre csak munkaidoben van nyitva... szombaton nincs...

Majd ha erre valaszt ad, hogy hogy tudom ebben az esetben kikerulni az utazasi irodat, es nem csak a sajat hulyesegeit szajkozza, akkor talan el is hiszem neki, hogy szokott utazni, igy max egy fillerb******onak tunik akinek mindenki mas luzer, aki egy forintnal tobbet is fizet a repjegyert mint o tok mindegy, hogy mik a korulmenyek... Azt hiszi, hogy o a nagy jani, de amikor konkret kerdeseket teszunk fel neki, na arra mar sosem erkezik erdemi valasz....

2016. szept. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
:D :D :D
2016. szept. 22. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!