Kezdőoldal » Utazás » Európa » A wizz air járaokon kéiz...

A wizz air járaokon kéiz poggyászba fel lehet vinni eldobható borotvát?

Figyelt kérdés
holnap utazok el egy hétre de nem tudom lehet-e. a repülőtársaság oldalán megnéztem de ott erről nem írnak. és ha elrakok 1-et de miatta nem tudok elutazni? eűelbizonytaladotam

2016. júl. 19. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A feladott bőröndbe lehet csak, kézipoggyászban nem!
2016. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mehet a kézipoggyászba is.

(Tessék, most már válogathatsz a válaszok közül :) )

Egyébként meg ha olyat találnak nálad amit nem lehet felvinni, akkor kidobják, amiatt még felengednek.

2016. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak penge nem mehet, azt a feladandóba kell rakni, de eldobható borotvát vihetsz a kéziben is.
2016. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként azért mert van nálad még nem fogják megtagadni tőled az utazást, leges-legrosszabb esetben ki kell dobni, de más következménye nem lesz.
2016. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Wizz Air pont leszarja, mit viszel fel a kézipoggyászban, az egyetlen dolog, amit néz, a mérete. A beltartalmat a biztonsági ellenőrzésen nézik meg, ez légitársaságoktól független.

Az eldobható borotvát szerintem felengedik. A folyadékokat nézik szigorúan, késeket, ilyesmit. Manikűrkészletet is felengedtek már nekem, nem nagyon szaroznak ilyesmin. Egy eldobható borotvát nyugodtan csomagolj be, a jegyedet nem fogják miatta elvenni, a legrosszabb, ami történhet, hogy a poggyász ellenőrzésénél kidobatják veled a kukába. De ne aggódj, azokban az országokban, ahová a Wizz Air jár, kapsz a közértben másikat.

2016. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felviheted.
2016. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hihi vicces személyek vannak, jól lehúzták azt a válaszom, hogy nem tagadják meg az utazást. Hm, egyesek szerint egy borotva miatt kizárhatnak valakit az utazásból? Gondolkodjatok már egy kicsit.
2016. júl. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak eldobhatót vihetsz el. Bármilyen biztonsági borotvapenge felvihető, pl. a Gillette Mach sorozatéval soha nem volt gond. A nem túl olcsó svájci bicska már nem ment áta vizsgán: egyszerűen sehol sem találtam otthon. Aztán a reptéren kiderült, hol rejtőzőtt :)
2016. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!