Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliából utaznánk haza...

Angliából utaznánk haza autóval. Van tanácsotok?

Figyelt kérdés
Tudnátok útvonalat ajánlani ahol érdemes utazni? Hol kell fizetni az autópálya díjat? Illetve hol kell ezeket megvenni? Tankolni hol érdemes? Illetve bármi tanácsot elfogadok az utazással kapcsolatban. Illetve megszállni hol érdemes? Ha tudtok linket küldeni azt megköszönöm. Mennyire nehéz vezetni jobb kormányos autót jobb oldalt közlekedve, ha van valakinek ilyen tapasztalata?

2016. júl. 22. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A google maps nem ördögtől való.
2016. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem az. Képzeld én is találtam pár cikket illetve írásokat erről a témáról a Google segítségével. De nem éppen aktuálisakat hanem 2-3 éveseket.
2016. júl. 22. 18:20
 3/7 anonim válasza:
72%
És gondolod 2 év alatt feje tetejére állt a világ?
2016. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi mindig kocsival megyünk haza.

Pár évig komppal mentünk, de az elmúlt 3 évben csakis vonattal. Gyorsabb, jobb. A komp vagy vonatárakat a neten megtalálod.

Mi a következő országokon megyünk keresztül.

Anglia- Franciaország- Belgium- Németország- Ausztria- Magyarország. Ausztriában és Magyarországon kell autópálya matrica. A "határnál" a benzinkútnál lehet kapni matricát de jobb ha előre megveszed online.

Tankolni ott tankolsz ahol éppen akarsz. Szinte mindenhol olcsóbb a tankolás mint Angliában. Viszont figyelj, mert mi pl: Franciaországban bár ki volt írva de nem láttunk benzinkutat. Ezért jó ha van a kocsiban tartalék benzines kanna, benzinnel..

Nem nehezebb a vezetés a másik oldalon sem. Végül ahogy átléped a Francia határt már úgy vezet az ember. Csak az előzés körülményes. Arra is készüljetek fel, hogy a Francia határnál a franciák mindenkit átnéznek..Pár órás várakozás lehetséges.

2016. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még szerencsére nem. De nem kell 10 évnek eltelnie hogy valami gyökeresen de akár kis mértékben is változzon. Naprakész információkat szeretnék. Nem 1-2 km-es útról van szó.
2016. júl. 22. 18:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2016. júl. 22. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi ördöngősség nincs az útban. Nagyjából annyi mint az előző válaszoló is irt. Szállást nagyjából keress félúton, én nürnberg környéken szoktam. Airbnb hibátlan, ha egyedül mész 12 euróért teljesen hibátlan szállást találsz.
2016. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!