Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában a nevezetességekre...

Petya34535 kérdése:

Rómában a nevezetességekre mennyire éri meg online jegyet venni?

Figyelt kérdés
Pl. A kolosszeumba 16 euróért lehet venni kombinált jegyet, a skipp the line-os jegy, viszont már 23 euró, itt ugye nem kell sorba állni. Nem teljesen értem mennyivel vagyok beljebb ha online megveszem a jegyet, mintha ott helyszínen tenném ezt, van valami különbség?

#jegy #Róma #kolosszeum #skipp the line
2016. júl. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg a jegyet a Forum Romanumnal (ott kicsi a sor) ,az ugye ervenyes a Colosseumhoz is es igy ott majd beallhatsz mar a jegyekkel rendelkezok soraba.:)
2016. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden hónap első vasárnapján ingyenes a kolosszeum az angyalvár is.
2016. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1,5 honapja voltam. megvettem a skip the line-t3 napra. hat nem eri meg. egyreszt belvarosban laktam, minden kozel volt, csak a repterre es a via appia anticahoz tomegkozlekedtem.

a skip the line, hat...nekem nem erte meg. turistadomping volt, kompletten tobben alltak a skip the line sorban, mint a jegy nelkuliben. aa forum romanumbol is ki kell jonni es a colosseumnal ujra sorba allni.

2016. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a 3-ashoz: + akik skip the line ticket nelkul voltak es lealltak a sort, gyakorlatilag a penztar utan bealltak a skip-eshez, igy nem volt nagy ertelme. viszont barataim marciusban voltak, nem volt sok turi, megsporoltak a skipet,es 3 orat alltak sorban.
2016. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!