Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik európai városba érdemes...

Melyik európai városba érdemes elutazni 2 napra körülnézni? Wellness, látnivalók, olcsóbb éttermek, olcsóbb hotelek?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elutazni 2-3 napra, mivel még sosem voltunk külföldön, valószínűleg ősszel valamikor.

Repülővel mennénk, és 80-100 ezer ft-ból maximum szeretnénk kihozni az egészet, költőpénzzel együtt!

Hova érdemes utazni?

Wellnesseznénk fél napot kb, várost néznénk, illetve a kihagyhatatlan látnivalókat néznénk meg szívesen.


2016. júl. 31. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom javasolni esetleg Bergamo-t Észak-Olaszországban, ahová gyakran van olcsó repjegy és szép kis város, nem is túl drága. A wellnesst viszont én kihagynám, szerintem az nagyon nem illeszkedik bele egy ilyen rövid városnézésbe.
2016. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből nem ajánlanám éppen Olaszországot, amelyik az egyik legdrágább. Inkább nézzétek meg valamelyik kelet-európai várost. Prága, Krakkó, stb. ezek is szép helyek és megfizethetőek.
2016. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Repulovel ha fapados legitarsasaggal mentek, es eleg szemfulesek vagytok nagyon olcson ki lehet hozni. Wizzair Ryanair repul szinte az osszes nagy es jelentos europai varosba. A kerdes az, hogy 2-3 nap pl Romara, Barcelonara nem eleg!! Utolso valaszolohoz csatlakozva Pragat en is ajanlom. Olcso, belvarosban kerestek szallast minden elerheto lesz esetleg egy kis wellness is belefer. Busszal 7-7,5 ora az ut repulovel HA jol tudom 55perc. Tobb lenne a sz*rakodas, csomagfeladas stb a repulo eseteben mint maga az ut..
2016. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!