Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt valaki, aki a Grand...

Van itt valaki, aki a Grand tours utazási irodával megy Görögországba (Kefalónia) 2016. szeptember.19-én?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Meg hany ezerszer akarod megkerdezni? Igen nyilvan vannak meg olyan hibbantak akik nem ismerik a repulogep fogalmat es mazochizmustol vezereltetve szeretnek ilyen hosszu uton buszon zotykolodni at a Balkanon. Szeptember 19-en illetve 9-en talalkozol is veluk. Addig meg ne tedd fel ugyanazt a kerdest meg 10szer. Felsz felszallni a buszra egyedul vagy mi?!
2016. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te meg egy antiszocális barom vagy.aki egész nap a gépet nyomogatja.és azt lesed hogy ki mit csinál ezen az oldalon.pá
2016. aug. 7. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, kettőnk közül én vagyok az, aki tesz is fel rögtön ugyanazt a kérdést, ahogyan az időlimitje engedi :D. Ne félj! Fel fogsz tudni szállni a buszra, egyedül is. Senki nem fog megenni :D. Reméljük, most már el fogsz merni indulni a saját nyaralásodra, a gyakori nélkül is :DDDDD.
2016. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdező rendkívül problémás eset.

Ahogyan én látom.

Trágár.

2016. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Béluska2016 ***** válasza:

Én elég sűrűn itt vagyok. :) Én egy olyan kérdésre emlékszem, hogy:


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__772733..


amit én válaszoltam meg egyedül, persze nem túl bőven.


A mostani kérdést alapján pedig nem velük utazol. Mivel konkrét cégnevet és dátumot írtál szerintem arra gondolsz, hogy ki fog veled egy buszon ülni?

1.Itt kevés esélyed van pont kifogni egyet is a 49 emberből. Ha lehet kérj utaslistát, ha nem hát majd ott, akkor megtudod.

2016. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!